Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przejęcie M&E sprowadza polskiego wykonawcę zarządzania obiektami do Wielkiej Brytanii

Przejęcie M&E sprowadza polskiego wykonawcę zarządzania obiektami do Wielkiej Brytanii

Polska firma Sescom nabyła PCB Technical Solutions

PCB to firma o obrotach rzędu 10 milionów funtów, która zapewnia konserwację techniczną obiektów handlowych, handlowych i przemysłowych, a także instalację systemów HVAC i kontroli dymu.

Jej klientami są głównie firmy z branży detalicznej, produkcyjnej, spożywczej oraz instytucje publiczne. Z siedzibą w High Wycombe obsługuje 345 obiektów w Wielkiej Brytanii.

Oczekuje się, że pod nowym właścicielem PCB będzie oferować swoim klientom nowe usługi, w tym optymalizację kosztów energii i zarządzanie aktywami obiektu.

„Na koniec 2022 r. obsługiwaliśmy ponad 40 000 instalacji dla ponad 60 międzynarodowych klientów na 25 lokalnych rynkach” – powiedział Saumir Halbrit, dyrektor generalny Sescom. Zgromadziliśmy bogate doświadczenie, ale wciąż nie mamy wystarczających zasobów w Wielkiej Brytanii, aby stać się wiodącym brytyjskim dostawcą usług zarządzania obiektami. Od kilku lat szukaliśmy zaufanego lokalnego partnera, który mógłby ulepszyć naszą ofertę w Wielkiej Brytanii. Wierzymy, że znaleźliśmy tego partnera w PCB, co doprowadzi do znacznego międzynarodowego wzrostu.

David Cooper, dyrektor zarządzający PCB, powiedział: „Zespół PCB stale się rozwija, stając się jednym z wiodących w Wielkiej Brytanii specjalistów w zakresie technicznego zarządzania obiektami detalicznymi i komercyjnymi, zapewniając naszym klientom zaufanego partnera w zakresie instalacji i konserwacji ich obiektów. Naprawdę jesteśmy cieszę się, że znalazłem w firmie Sescom podobnie myślącego partnera, który będzie nas wspierał w kolejnej fazie rozwoju.”

Masz historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

READ  Polski CPI po raz pierwszy od lutego ubiegłego roku powrócił do wartości jednocyfrowych Stabilizuje