Przegląd sportowy: Bedford połączył siły, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie w hokeju chłopców

Liceum

Mikko Larnier i Kaden Beattie strzelili dwa gole, a Bedford / Msapisic / Old Orchard (1-1) pokonały South Portland / Freeport / Wainfleet (2-2) 6:5 na Bedford Ice Arena.

Gole dla Tygrysów zdobyli także Chase Magnant i Conor Scully.

Kyle Lesieur i Yvan Beaudette strzelili gole w trzeciej tercji, a Academy Thornton (4:0) utrzymała zwycięstwo 4:2 nad Marshwood/Tripp/Sanford/Noble (1:2) na Bedford Ice Arena.

Lesieur, Beaudette i Gavin Bellerin zakończyli mecz z golem i asystą. Cam Sir Thorntona otworzył wynik w połowie drugiej połowy.

Caden Fontaine i Aiden Lockard strzelili gole w trzeciej tercji dla Knighthawks.

koszykówka chłopców: Michael Ryan Jr. zdobył 20 punktów, a Noah Hebert zdobył 10 ze swoich 17 punktów zdobytych w pierwszej kwarcie, a Gray New Gloucester (2-2) poprowadził do zwycięstwa 86-56 nad Polską (2-3).

Nathan Hibbert dodał 16 punktów dla GNG, który prowadził 29-21 po pierwszej kwarcie i 45-25 do przerwy.

Hayden Christener prowadził Polkę z 20 punktami. John Patenaude zdobył 13 punktów, Shane Yorkie 12, a Hunter Brackett 10.

piłka nożna

NFL: NFL i NFL ustaliły, że obserwatorzy wyznaczeni do obserwowania graczy ze wstrząsem mózgu wiedzieli o urazie głowy Devante Parkera z Nowej Anglii 12 grudnia i byli w stanie uniemożliwić mu grę.

Po zapoznaniu się z incydentem w meczu z Cardinals, liga i związek zawodniczy stwierdziły, że obserwatorzy nigdy nie prosili sędziów o usunięcie Parkera w celu oceny wstrząsu mózgu, ponieważ Arizona rzuciła flagę wzywającą do przerwania gry.

Podejmując decyzję, oba organy stwierdziły, że urzędnicy przejrzeli raporty personelu medycznego i gier wideo oraz przeprowadzili wywiady z zaangażowanym personelem medycznym, aby zrozumieć sekwencję wydarzeń.

Przegląd został wszczęty, ponieważ okazało się, że Parkerowi pozwolono uczestniczyć w kolejnej grze bez oceny wstrząsu mózgu. Obie strony powiedziały w piątek we wspólnym oświadczeniu, że przestrzegana jest lista kontrolna wstrząsu mózgu.

READ  Europa Polska Aborcja | Sporty

• Jest mało prawdopodobne, aby Aaron Donald wrócił do Los Angeles Rams w tym sezonie.

Donald przegapi swój czwarty mecz z rzędu ze skręconą kostką w niedzielę, kiedy Rams będą gospodarzami Denver Broncos.

Trener Sean McVay przyznał, że siedmiokrotny obrońca All-Pro i trzykrotny Defensywny Gracz Roku NFL nie zagra w ostatnich dwóch bezsensownych meczach katastrofalnej obrony tytułu Rams w Super Bowl.

Prawy napastnik Jack Conklin zgodził się na czteroletnie przedłużenie kontraktu o wartości 60 milionów dolarów, aby pozostać z Cleveland Browns, osoba zaznajomiona z umową powiedziała The Associated Press.

Elgton Jenkins z Green Bay podpisał przedłużenie kontraktu, które gwarantuje, że Packers nie stracą jednego z najbardziej wszechstronnych ofensywnych obrońców NFL na rzecz wolnej agencji.

Warunki nie zostały ujawnione, ale osoba zaznajomiona z sytuacją mówi, że Jenkins otrzymał czteroletnie przedłużenie z wartością bazową 68 milionów dolarów, która może sięgać nawet 74 milionów dolarów.

baseball

Główne ligi: Wysoko ceniony za złapanie perspektywicznego Gabriela Moreno i weterana zapolowego Lourdes Gurriel Jr., Arizona Diamondbacks wysłali startera Daltona Varshawa do Toronto Blue Jays.

Moreno, lat 22, przebił się w zeszłym roku z Blue Jays, trafiając 319 z homerem w 69 uderzeniach. 29-letni Juriel to pięcioletni weteran, który w zeszłym sezonie trafił 291 z pięcioma homerami i 32 deblami.

26-letni Farshaw ma na swoim koncie 27 punktów w karierze w 2022 roku. Jest doskonałym obrońcą z pola, który potrafi również grać jako łapacz.

Zapolowy Michael Conforto zgodził się na dwuletni kontrakt o wartości 36 milionów dolarów z San Francisco Giants, umowę, która obejmuje rezygnację po pierwszym sezonie, powiedziała osoba zaznajomiona z umową.

Conforto opuścił cały poprzedni sezon z powodu operacji prawego barku.

READ  Globalne partnerstwo pomiędzy FIVB a Międzynarodowymi Igrzyskami Olimpiad Specjalnych rozwija się dzięki wydarzeniom w Polsce i Brazylii

Drew Smillie zostaje w Chicago Cubs, zgadzając się na dwuletni kontrakt wart 19 milionów dolarów.

Smyly, lat 33, przeszedł 7-8 z 3,47 ERA w 22 startach w Chicago w tym roku.

Koszykówka

NBA: Los Angeles Lakers potwierdzili, że Anthony Davis nie zagra na czas nieokreślony z powodu kontuzji prawej stopy.

Davis przegapi swój czwarty mecz z rzędu w piątek, kiedy Lakers będą gospodarzami Charlotte Hornets. Został kontuzjowany w zeszłym tygodniu podczas wygranej z Denver, kiedy upadł niezręcznie pod kosz.

Lakers nie podali żadnych wyjaśnień dotyczących dokładnego charakteru kontuzji ani harmonogramu jego powrotu. Zdobywał średnio 27,4 punktu i 12,1 zbiórki – najlepsze wyniki w swoich czterech sezonach w Lakers.

piłka nożna

Anglia: Policja bada sprawę tłumu, która doprowadziła do kontuzji nastolatki podczas wygranego przez Manchester City 3:2 Pucharu Ligi z Liverpoolem w czwartek.

15-latek wymagał leczenia urazu głowy, fan został aresztowany za naruszenie porządku publicznego na tle rasowym, a niektórzy niepełnosprawni fani byli maltretowani na tle rasowym.

Zmarł George Cohen, obrońca, który grał w reprezentacji Anglii, która w 1966 roku zdobyła mistrzostwo świata w piłce nożnej, zmarł – poinformował Związek Piłki Nożnej. Miał 83 lata.

Cohen grał każdą minutę zwycięskiej kampanii Anglii na własnym terenie. Brał udział w 37 meczach dla swojego kraju jako prawy obrońca.

Przyczyna śmierci nie została ogłoszona.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.