Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przegląd przesłuchań z 6 stycznia – na żywo: Trump krytykuje Ivankę, gdy komisja przygotowuje się do drugiego dnia

Liz Cheney mówi Republikanom, którzy bronią buntowników: „Kiedy Trump odejdzie, twój wstyd pozostanie”

Pierwsze przesłuchanie w godzinach szczytu 6 stycznia w Izbie Reprezentantów zakończyło się po dwóch godzinach zeznań w czwartek po rewelacjach bombowych przedstawionych przez reprezentantów Penny Thompson i Liz Cheney.

Były prezydent Donald Trump wyraził swoje oburzenie po tym, jak komisja pokazała fragmenty wywiadów z byłym prokuratorem generalnym Billem Barrem, jego córką Ivanką Trump i zięciem Jaredem Kushnerem.

Trump nazwał Barra „słabym” i „tchórzem” po tym, jak powiedział komisji Izby Reprezentantów, że fałszywe zarzuty Trumpa dotyczące skradzionych wyborów to „*** byki”.

Trump, jeden z najbardziej zaufanych doradców jej ojca, powiedział, że nie wierzy, że wybory w 2020 roku zostały skradzione i szanuje Barra. Jej ojciec odpowiedział, że „wyszła” przed wyborami w 2020 r. i szanuje Barra.

W swoim wystąpieniu otwierającym, pani Cheney, republikańska ustawodawca, zauważyła, że ​​wielu członków jej partii zwróciło się do Trumpa o ułaskawienie za ich rolę w próbie obalenia wyborów: „Dzisiaj mówię to moim kolegom Republikanom, którzy stoją O to, co nie do obrony: nadejdzie dzień, kiedy on odejdzie. Donald Trump, ale wstyd pozostanie.

Prawie 20 milionów Amerykanów obejrzało i oglądało show – odpowiednik widowni Sunday Night Football. Ta liczba nie obejmuje usług przesyłania strumieniowego.

1655013632

ICYMI: Trump stanowczo zaprzecza, mówiąc „powiesić Mike’a Pence’a”

poprzedni prezydent Donald Trump W odpowiedzi na ujawnione w styczniu przez Izbę Specjalnej Komisji ds. Badania Zamieszek na Kapitolu Stanów Zjednoczonych zgodził się z uczestnikami zamieszek, że wiceprezydent Mike Pence Powinien zostać zawieszony.

Przeczytaj całą historię Erica Garcii tutaj:

Maroucheh Muzaffar12 czerwca 2022 07:00

1655011142

CYMI: Prawie 20 milionów ludzi obejrzało przesłuchanie komisji 6 stycznia w godzinach szczytu, według ocen

Według wstępnych szacunków Nielsena, prawie 20 milionów ludzi obserwowało House Select Committee, który badał swoją pierwszą sesję kulminacyjną w Kapitolu w dniu 6 stycznia.

Każda większa sieć odegrała przesłuchanie, które trwało od 20:00 czasu wschodniego do 22:00 czasu wschodniego. ABC ma największą liczbę zwycięzców, a 4,8 miliona widzów przestawia się na jego transmisję. Komitetowi asystował James Goldstone, były prezes ABC News. Drugie miejsce zajęła NBC z 3,5 milionami widzów, a CBS 3,3 miliona widzów.

Przeczytaj całą historię tutaj:

Maroucheh Muzaffar12 czerwca 2022 06:19

1655006220

Kandydat GOP: Hitler jest takim przywódcą, jakiego potrzebujemy dzisiaj

ICYMI: a republikański Kandydat Izby Reprezentantów został ostro skrytykowany za jego pochwały nazi Zdolność przywódcy Adolfa Hitlera do podburzania „tłumów” i mówienia, że ​​jest „rodzajem przywódcy, jakiego dzisiaj potrzebujemy”.

biznesmen Carl Palladino Rozmawiał z Buffalo, nowojorską stacją radiową WBEN, w lutym zeszłego roku, kiedy wygłosił kontrowersyjne komentarze.

Graeme Massey12 czerwca 2022 04:57

1655003340

Trump nazywa brutalny atak na Kapitol „największym ruchem” w historii USA

ICYMI: Mając zaledwie kilka godzin do rozpoczęcia pierwszego przesłuchania w Izbie Reprezentantów 6 stycznia, były prezydent Donald Trump Twierdzono, że brutalny atak na Budynek Kapitolu To, co zrobili jego zwolennicy, było nie tylko „protestem”, ale w rzeczywistości „największym ruchem” w historii Stanów Zjednoczonych.

Graeme Massey12 czerwca 2022 04:09

1655000580

Hannity stanowczo twierdzi, że przesłuchanie 6 stycznia sprawia, że ​​Trump wygląda dobrze

sprzymierzyć Donald Trump Podczas swojej prezentacji ogłosił, że były prezydent wyszedł z imprezy, pokazując bezprecedensowy materiał filmowy, na którym uczestnicy zamieszek wściekle atakują funkcjonariuszy organów ścigania i wyrzucają oknami, wyglądając „w dobrym stanie”.

Dzieje się tak pomimo faktu, że prawodawcy w komisji jasno stwierdzili, że były prezydent nie zrobił podczas ataku nic, by rozmieścić siły wsparcia organów ścigania na Hill.

Graeme Massey12 czerwca 2022 03:23

1654996740

Co dalej z komisją 6 stycznia?

ICYMI: Komisja Izby Reprezentantów badająca atak z 6 stycznia 2021 r. na Kapitol opracowała plan przesłuchań w tym miesiącu, podczas gdy prezydent jest przesłuchiwany Donald TrumpOdpowiedzialność za walkę wręcz i odszkodowania dla funkcjonariuszy organów ścigania, członków Kongresu i innych osób obecnych w tym dniu.

Następna runda przesłuchań nie odbędzie się w godzinach największej oglądalności, jak pierwsze wystąpienie w czwartek, ale ustawodawcy zajmą się bardziej szczegółowymi aspektami rebelii.

Oto krótki rzut oka na to, co komisja mówi:

Graeme Massey12 cze 2022 02:19

1654992540

Donald Trump Jr rozpoczął nowy atak w mediach społecznościowych na Amber Heard

Podczas napiętego przesłuchania w czasie największej oglądalności w czwartek wieczorem komisja Izby bezpośrednio obwiniła byłego prezydenta Donald Trump Powstanie z 2021 r., które, jak powiedzieli, było „próbą zamachu stanu”.

Wygląda na to, że pan Trump Jr. nie zwrócił uwagi na to, co się dzieje na sesji, jak to się stało Instagram Za zamieszczenie zdjęcia z frazą „Czy wierzysz wszystkim kobietom? Naprawdę? Wszystkie? To najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszała Amber”.

Graeme Massey12 czerwca 2022 01:09

1654990506

Notatka pokazuje, że zespół Mike’a Pence’a nie zweryfikował fałszywych zarzutów Trumpa o fałszerstwa wyborcze

Zespół wiceprezydenta w tamtym czasie przeanalizował zarzuty Trumpa, że ​​został oszukany z powodu zwycięstwa przed potwierdzeniem wyników wyborów i uznał je za drugorzędne lub nieweryfikowalne, według POLITICO.

Graeme Massey12 czerwca 2022 00:35

1654988700

Sędzia z Wisconsin pogardza ​​śledczym wyborczym GOP

ICYMI: a Wisconsin Sędzia w piątek znalazł śledczego wyznaczonego przez Republikanów do zbadania nakazu byłego prezydenta Donald TrumpStrata 2020 na polu bitwy jest pogardzana odpowiedzią jego biura na prośby o ujawnienie akt związanych ze śledztwem.

Orzeczenie przeciwko urzędowi kierowanemu przez Michaela Gabelmana, byłego sędziego Sądu Najwyższego Wisconsin, który krótko pracował dla Trumpa, nastąpił po tym, jak Gabelman zbeształ sędziego i odmówił odpowiedzi na jakiekolwiek pytania na stanowisku świadka. Jabelmann nie chciał zeznawać, ale sędzia okręgowy Danii Frank Remington nakazał mu się stawić.

Remington nie ogłosił od razu wyroku w sądzie w piątek, mówiąc, że przedstawi go w pisemnej decyzji.

Graeme Massey12 czerwca 2022 00:05

1654986726

Prowadzący Newsmax dyskredytuje oficera policji Kapitolu jako „atrakcyjną blondynkę” i bagatelizuje atak

Prowadzący prawicowy Newsmax opisał oficera policji Kapitolu, który zeznawał na przesłuchaniu 6 stycznia, jako „samouwielbiającą się” i „atrakcyjną blondynkę”.

Greg Kelly kpił z funkcjonariuszki Caroline Edwards i twierdził, że dowody, które przedstawiła przed komisją, to to, że „upadła” podczas gwałtownego ataku zwolenników Donalda Trumpa.

Graeme Massey11 cze 2022 23:32