Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przedstawiciel Reid odwiedza ukraińskich uchodźców w Polsce

Przedstawiciel Reid odwiedza ukraińskich uchodźców w Polsce

Zdjęcie: przedstawione przez kongresmana Toma Reid

Kongresman Tom Reid powrócił na ziemię amerykańską po tym, jak był częścią ponadpartyjnej delegacji, która podróżowała do Niemiec, Danii, Polski i Grenlandii. Corning Republican powiedział, że uchodźcy przekraczający granicę z Ukrainy „drżą kręgosłup” w Polsce.


Reid powiedział, że oprócz wizyt u ukraińskich uchodźców, ponadpartyjni przedstawiciele starali się zademonstrować solidarność z sojusznikami NATO. Inni członkowie delegacji ponadpartyjnej; Lider większości Steny Hoyer (MD-05), Rep. Fred Upton (MI-06), sen. Roy Blunt (R-MO), przedstawiciel Sheila Jackson Lee (TX-18), przedstawiciel Donald Norcross (NJ-01), Rep. Garrett Graves (LA-06), rep. Jimmy Panetta (CA-20) i Rep. Weronika Escobar (TX-16).

Przystanki podróży obejmują; Berlin, Niemcy; Kopenhaga, Dania; Warszawa, Polska; Korzova, Polska oraz Kangarluzuk i Grenlandia.

Otrzymuj ważne wiadomości 24/7 w swoim radiu w Finger Lakes News Radio 96,3 i 1590, WAUB i 106,3 i 1240, WGVA i Finger Lakes Country, 96,1 / 96,9 / 101,9 / 1570 WFLR.

READ  Na polskiej granicy nadal utknęło 2150 ciężarówek