Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przedsiębiorca z Raleigh usuwa przeszkody w biznesie dzięki nowej przestrzeni do wspólnej produkcji

Raleigh, Karolina Północna (WNCN) — Podczas gdy wielu z nas zwraca się do dużych sprzedawców detalicznych na świąteczne zakupy i przez cały rok, jest też wiele małych lokalnych firm, które również proszą o wsparcie.

Koszt dla nowych właścicieli firm związany z założeniem firmy i posiadaniem przestrzeni do założenia może sprawić, że rozpoczęcie działalności będzie dla nich wyzwaniem.

Tradycyjne przestrzenie coworkingowe są bardziej przeznaczone na przestrzeń biurową lub Internet [access] Johnny Hackett Jr powiedział:

Prowadzi fabrykę, pierwszą wspólną przestrzeń produkcyjną tego rodzaju w Raleigh. Gdy nowi właściciele firm chcą samodzielnie wytwarzać produkt, znalezienie miejsca w domu może być trudne. Wynajęcie powierzchni i opłacenie sprzętu może być również kosztowne.

„Ta przeszkoda została usunięta, a następnie usunęliśmy kolejną przeszkodę w dostępie do tego sprzętu, którego potrzebujesz do stworzenia tego produktu” – powiedział Hackett.

Fabryka dysponuje sprzętem i oprogramowaniem komputerowym dla twórców, których można używać do wszystkiego, od produkcji świec i kosmetyków po drukowanie koszulek, fotografię lub pracę w projektowaniu cyfrowym.

Personel firmy Hackett zapewnia szkolenia i mentoring także dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę z maszyną.

Ankieta z Shopify Odkryła, że ​​właściciele firm wydają średnio 40 000 USD w pierwszym roku — większość z tego przeznaczana jest na przestrzeń i sprzęt. Firmy mogą zostać członkami The Factory za niższą opłatą.

„Jako nowy właściciel firmy z nowym pomysłem możesz przyjść tutaj i zacząć go realizować” — powiedział Hackett.

Kiedy przedsiębiorcy zakończą tworzenie swoich produktów, mogą sprzedawać w sklepie Hackett’s Black Friday Market. Produkty te sprzedawane są bez prowizji.

W sklepie znajdują się również produkty firm, które wytwarzają swoje produkty gdzie indziej. To po prostu kolejny sposób, w jaki Hackett usuwa przeszkody dla lokalnych właścicieli firm.

Właściciel leczniczej soli do kąpieli jest jednym z tych, którzy wytwarzają ją w fabryce i sprzedają na czarnym piątkowym rynku.

READ  Pierwsza czarna dziura, jaką kiedykolwiek sfotografowali ludzie, zawiera skręcone pola magnetyczne, co wzbudziło zachwyt naukowców

„Jest tu dosłownie cały czas – słońce wschodzi aż do zachodu, wytwarzając produkty. Widzę pociąg i pokazuję ludziom, jak wytwarzają te produkty” – powiedział Hackett.

Niecały rok po otwarciu fabryki Hackett mówi, że pomogli prawie 100 firmom. W ciągu ostatnich czterech miesięcy ci przedsiębiorcy sprzedali produkty o wartości ponad 250 000 USD.

„Chcemy po prostu wykonać naszą część jako właściciele małych firm detalicznych” – powiedziała.