Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przed The Game Awards Geoff Kelly powiedział, że „od jakiegoś czasu nie czuł się dobrze w programie”.

Przed The Game Awards Geoff Kelly powiedział, że „od jakiegoś czasu nie czuł się dobrze w programie”.

Nagrody za gręgospodarz i producent Jeffa Kelly’ego Mówił o tegorocznej imprezie, mówiąc fanom: „[I] Dawno nie czułem się tak dobrze w tym programie”.

The Game Awards 2022 odbędzie się w czwartek, 8 grudnia, przed wydarzeniem prowadzonym przez Keighley AMA z Reddita Aby odpowiedzieć na pytania fanów.

Według gospodarza tegoroczne nagrody Game Awards obejmą „30-40” gier z nową zawartością i „rozsądną liczbą” zapowiedzi nowych gier.

„Jestem bardzo podekscytowany” – napisał w piątek. „Ten rok wydaje się naprawdę dobry. Znowu mamy tysiące fanów, naprawdę solidny zestaw reklam i treści oraz ogólnie dobry program.

Reklama zwiastuna Tekkena 8

„Więc jestem naprawdę podekscytowany. Jeśli wszystko się ułoży i uda nam się zachować kilka niespodzianek w ryzach, to będzie bardzo interesująca noc!” PrzystańJakiś czas temu czułem się tak dobrze w programie.

Dodał: „Nie sądzę, abyśmy mieli tak wiele zwiastunów CG. Jest kilka, które pamiętam, ale ogólnie jest dużo rozgrywki”.

Kelly powiedział, że tegoroczne wydarzenie będzie zawierało pre-show przemianowane na „Opening Act”, które rzekomo będzie zawierało „ogromną reklamę”.

Jednym tytułem, którego nie będzie w programie, jest nowa gra z Mortal Kombat Deweloper NetherRealmKtóry powiedział swojej publiczności W piątek nie oczekuj wieści z imprezy w Los Angeles.

Tekken 8 Potwierdzony Jednak pogłoski o pojawieniu się w programie są już dawno spóźnione Liga Crash Bandicoot Wumpa Można go również reklamować według pakietów medialnych wysyłanych do prasy i influencerów.

Sztuka elektroniczna Wydaje się również prawdopodobne, że zadebiutuje nowy materiał filmowy Ocalały Jedi z Gwiezdnych Wojen Następnie Zaktualizowane banery w mediach społecznościowych Piątek.

Game Awards będzie transmitowane na żywo od godz Microsoftu Teatr w Los Angeles W czwartek, 8 grudnia.

Weź dwa Zdobył pierwszą nagrodę na The Game Awards 2021, zabierając do domu trzy nagrody W tym upragniona gra roku.

READ  Reguły Microsoft Defender ASR powodują znikanie aplikacji i ikon • Rejestr

Inne tytuły z serialu to Revelations Alana Wake’a 2i granice akustycznei Zaćmienie Gwiezdnych Wojeni Cudowna kobieta i Slaterhead.