Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przeciekły zwiastun Fortnite ujawnia Spider-Mana i nową wyspę dla Rozdziału 3

Przeciekły zwiastun Fortnite ujawnia Spider-Mana i nową wyspę dla Rozdziału 3

Fortnite Rozdział 2 zakończył się w sobotę, ale zwiastun rozdziału 3 już wyciekł, powiedział polski kanał YouTube Epic Games (przez Kotaku). Oparte na zwiastun filmu, Następny rozdział ma być znaczącą aktualizacją, dodając zupełnie nową wyspę, nową mechanikę i twoją przyjazną wyspę Spider-Mana.

Rozdział 3 Wyspa wydaje się mieć wiele nowych obszarów do zbadania, w tym Daily Bugle i lokalizację przypominającą azteckie Sunny Steps. Fortnite Rozdział pierwszy. Wydaje się, że istnieją nowe sposoby poruszania się, takie jak zjeżdżanie ze wzgórz dla dodatkowej prędkości i huśtanie się z wyższych miejsc. Wygląda na to, że będziesz w stanie odzyskać ukrytą broń z poprzednich meczów za pomocą namiotów, co może dodać dodatkową strategię do rozegrania kilku rund ze znajomymi.

Wyciekły zwiastun przedstawia kilka nowych grywalnych postaci dołączających do gry, w tym Spider-Mana (który wydaje się być dostępny w przepustce bitewnej) oraz skórki dla Marcusa Fenixa i Kaita Diaza z sprzęt wojenny. Wygląda również na to, że Epic dodaje Fundację, tajemniczą postać z rozdziału 2 Czy Dwayne Johnson mógłby to zagrać?.

Jedyne, czego zwiastun nie ujawnił, to kiedy dokładnie Jest to gra elektroniczna Rozdział 3 będzie dostępny. Przestój czarnej dziury między rozdziałami 1 i 2 trwał około dwóch dni – miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać, aby huśtać się na nowej wyspie w rozdziale 3.

Jeśli chcesz obejrzeć zakończenie zajęć, możesz zameldować się wkrótce, ponieważ rozpoczyna się ono w sobotę o 16:00 czasu wschodniego.

READ  Najlepszy film o Harrym Potterze jest wreszcie emitowany w HBO Max