Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przecieki The Last of Us Remake: Premiera we wrześniu na PS5, PC w drodze

Wyciekły plotki o remake’u The Last of Us — teraz jest on oficjalnie określany jako The Last of Us Part 1. Zostanie on wydany na PS5 2 września, a wersja na PC jest w fazie rozwoju.

Lista została najwyraźniej ujawniona przez witrynę Sony PlayStation Direct, a lista została podjęta przez Zmodyfikowano użytkownika ResetEra. Chociaż sama lista została usunięta, w momencie pisania tego tekstu Zwiastun jest nadal dostępny do oglądania. Nowa wersja będzie zawierała ulepszone wersje gry podstawowej oraz wstępnie pobraną zawartość Left Behind. Nie ma wzmianki o trybie wieloosobowym frakcji.

Lista opisuje nową wersję jako „przeróbkę oryginalnego doświadczenia, wiernie odtworzonego, ale obejmującego nowoczesną rozgrywkę, ulepszone sterowanie i rozszerzone opcje dostępu. Plus, zanurz się w ulepszonych efektach, eksploracji i ulepszonej walce”.

Boxart dla The Last of Us Part 1. (Źródło zdjęcia: Sony)

Wygląda na to, że gra będzie sprzedawana zarówno w wersji Standard Edition, jak i Firefly Edition. Ten ostatni zawiera stalową gablotę, kopie The Last of Us: American Dreams Comics, v1-4 oraz „odblokowany na początku gry” (co nie jest jasne).

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o remake Last of Us w zeszłym roku, pośród szerszych doniesień o wstrząsach w studiach pierwszej imprezy Sony. Gra była podobno początkowo obsługiwana przez Sony Visual Arts Service Group, ale później stała się projektem Naughty Dog.

W 2013 roku wersja The Last of Us na PS3 dała nam pełną recenzję 10/10, a następnie przyznaliśmy remasterowi PS4 ten sam wynik. W tym roku uznaliśmy ją za 17 najlepszą grę wszechczasów. Oprócz równie imponującej kontynuacji oferuje niesamowity pakiet PS5.

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

READ  Gracz War Thunder publikuje tajny dokument, aby udowodnić, że czołg jest niedokładny