Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przecenione kupony na gry Nintendo Switch powróciły

Usługa Nintendo Switch Online stała się z czasem jeszcze lepszą ofertą, oferując więcej korzyści niż tylko możliwość grania w gry online. Do tego masz dostęp do klasyków SNES i NES, zapisywanie kopii zapasowych w chmurze (dla większości gier, Zaoszczędź kilka punktów), Nintendo Wczoraj zapowiedziano jeszcze większą funkcjęZniżkowe kupony na gry.

Wszyscy abonenci mogą Kup 2 paczki tych kuponów za 99,98 USD, i mnóstwo własnych (innymi słowy, zwykle unikających rabatów) gier Nintendo jest częstych. Zachęcam do sprawdzenia pełna lista-Ale niektóre zupełnie nowe funkcje obejmują Zaręczyny Fire EmblemKirby’s Return to Dreamland Deluxe, Bayonetta Origins: Cereza i zaginiony diabełprzerażający metroid, splatoon 3, The Legend of Zelda: Breath of the WildI Szkarłatny Pokemon I Fioletowy. Ważna uwaga: aby dokonać zakupu, oboje musicie być subskrybentami I Skorzystaj z tych kuponów.

To wspaniale, że ta lista jest jeszcze obszerniejsza niż pierwsza oferta Nintendo w tej umowie w 2019 roku. Ale ta funkcja może faktycznie zmienić Switch Online w usługę, którą musisz mieć, ponieważ umożliwia zakup w przedsprzedaży do czterech zestawów kuponów (w sumie osiem gier), I Przechowuj go przez 12 miesięcy od daty zakupu. Mając 20 USD oszczędności na każdej parze kuponów, zakup czterech pakietów pozwoli Ci zaoszczędzić do 80 USD, zakładając, że każdy tytuł normalnie kosztuje 59,99 USD. Jeśli kupujesz dużo gier, jest to sprytny sposób na zaoszczędzenie trochę pieniędzy przy każdym kolejnym zakupie.

Wiem, co możesz pomyśleć: „Czy mogę użyć jednego na… The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears? Nintendo nie wymienia obecnie bardzo oczekiwanej kontynuacji Oddech dziczyktórego premiera zaplanowana jest na 12 maja 2023 roku. żebrowany Skontaktowałem się z Nintendo, aby sprawdzić, czy w końcu będzie się kwalifikować, ale nie odpowiedzieli na czas, aby opublikować.

READ  Animacja śmierci z Callisto Protocol nie została jeszcze wykonana

Tutaj możesz uzyskać bezpłatną siedmiodniową wersję próbną Switch Online i łatwo zarejestrować się w usłudze bezpośrednio z eShopu Switch (kosztuje 3,99 USD miesięcznie, 7,99 USD za trzy miesiące lub 19,99 USD rocznie). Możesz jednak kupić (lub podarować) roczną subskrypcję za pomocą Kod cyfrowy za pośrednictwem Best Buy za 19,99 USD. Z abonamentem rodzinnym Kosztuje 34,99 USD rocznieMaksymalnie osiem kont Switch może czerpać korzyści z Switch Online.

Gracze, którzy chcą mieć wszystkie korzyści, mogą uzyskać do nich dostęp 007 Nora Ali Oraz inne gry N64 i Sega Genesis oraz darmowe treści dodatkowe do niektórych gier Switch, takich jak Mario Kart 8 DeluxeBędziesz potrzebować Nintendo Switch Online, a także poziomu pakietu rozszerzeń, Co kosztuje 49,99 USD rocznie na jedno konto lub 79,99 USD rocznie na abonament rodzinny.