Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przebojowe gry wideo 2021 nadal są dostarczane z brakującymi częściami

Przebojowe gry wideo 2021 nadal są dostarczane z brakującymi częściami

uwolnienie „Call of Duty: Straż przedniaGłówne zadanie dla wieloosobowego trybu kooperacyjnego „zombie” nie będzie zawierać: Według Activision Blog. Zostanie dodany do gry za kilka tygodni.

dlaczego to ma znaczenie: Staje się powszechne, zwłaszcza w tym roku, wydawanie dużych gier bez wszystkich oczekiwanych części. Nakłada to na graczy obowiązek zakupu dzisiaj, a resztę gry później.

Otrzymuj wiadomości rynkowe, które warto poświęcić na Axios Markets. Zarejestruj się za darmo.

  • EA „Madden NFL 22” został wprowadzony na rynek w sierpniu bez schematu i spóźniona Poznaj funkcję to było Dodano w październiku.

  • Halo Infinite pojawi się na początku grudnia bez wsparcia kampanii w trybie współpracy i bez nowej wersji edytora map Forge. Oba są podstawowymi elementami franczyzy i do dodania gra w 2022 roku.

  • Podczas gdy „Awangarda” wystartuje bez tej misji Zombie, będzie miała główną kampanię solo z czasów II wojny światowej, rywalizację w trybie wieloosobowym i inne treści Zombie, więc nie będziesz się denerwować.

Między wierszami: Zespół zombie „Call of Duty” nie podał powodu, aby opóźnić uruchomienie trybu, ale twórcy innych gier w tym przypadku wskazali na potrzebę dalszego dopracowania.

  • Gry mogą generalnie opóźniać się, gdy nie są ukończone, ale w niektórych z tych przypadków po prostu widzimy opóźnienia w funkcjach.

  • Widzimy, że twórcy gier hazardowych grają, że gracze znajdą wystarczająco dużo resztek w oferowanym pakiecie, aby i tak był wart 60 USD.

  • Proces ten odpowiada niemal całkowitemu rozprzestrzenieniu się sezonowych aktualizacji zawartości, które dodają więcej do wysokobudżetowych gier miesiące, a nawet lata po premierze. Te aktualizacje zwykle nie obejmują trybów podstawowych i podstawowych.

powrót do zdrowia: W grach nie ma nic zupełnie nowego. W 2009 roku Assassin’s Creed II zostało wysłane z firmy Ubisoft bez rozdziałów 12 i 13 14 rozdziałów historii, który był dodane później Jako płatna zawartość do pobrania.

  • „Pomyślałem:„ Cóż, było wiele rzeczy do zrobienia i dokończenia ”- powiedział dyrektor kreatywny serialu, Patrice Deselites. Powiedział mi wtedy.

  • „Więc powiedzieliśmy: „Ok, weźmy część gry, która była zaplanowana i zamierzamy ją przekazać w DLC”.

  • Zauważalna różnica: zawartość brakująca w grach z 2021 r. powinna zostać dodana po wydaniu za darmo.

READ  Recenzje filmów: Pinokio, Three Minutes: Extended, Lynch/Oz

Uwaga redaktora: Ta historia została zaktualizowana, aby wyjaśnić, że w dniu premiery w „Call of Duty: Vanguard” pojawi się zawartość zombie.

Więcej od Axios: Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze trendy rynkowe dzięki Axios Markets. Zapisz się za darmo