Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Projekt Red CD rozszerza Cyberpunk 2077 o oficjalną wersję

Powieść oparta na uniwersum Cyberpunk 2077 CD Projekt Red ukaże się w przyszłym roku.

Oficjalne konto Cyberpunk na Twitterze (poniżej) ogłosiło, że powieść, zatytułowana Cyberpunk 2077: No Coincidence, ukaże się w sierpniu 2023 roku. Jej autorem jest polski autor science fiction Rafai Kosik i opowie historię grupy nieznajomych, którzy odkrywają powieść. Zagrożenia miasta nocą.

Niewiele powiedziano o powieści, ale CD Projekt Red potwierdził, że ukaże się również polska wersja. Ujawniono również przednią okładkę książki, pokazując dwie wersje tej samej postaci trzymającej gardło podobnej do cyborga.

Cyberpunk 2077 niedawno przeżył odrodzenie po nieco katastrofalnym wydaniu, a CD Projekt Red podwaja teraz swój zasięg w grach i poza nimi.

Deweloper pracuje obecnie nad głównym rozszerzeniem gry, Phantom Liberty, które ukaże się w 2023 roku i kontynuuje historię V i Johnny’ego Silverhanda, którzy przysięgają wierność nowym USA. Niedawno ogłosiła również sequel Cyberpunk 2077 o kryptonimie Orion, który będzie rozwijał w swoim nowym studiu CD Projekt Red North America z zespołem setek programistów.

Cyberpunk odniósł również sukces dzięki animowanemu serialowi Edgerunners, który miał swoją premierę na Netflix we wrześniu 2022 roku.

Być może jego odbiór dobrze wróży większej liczbie modów, jak w naszej recenzji 9/10, IGN powiedział: „Cyberpunk: Edgerunners oferuje satysfakcjonujący powrót do Night City, który jeszcze lepiej sprawdza, dlaczego kultowa lokalizacja Mike’a Pondsmitha jest tak popularna w pierwszym miejsce.”

Ryan Dinsdale jest niezależnym tłumaczem w IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.

READ  Meksyk i Polska kończą 0-0, a Arabia Saudyjska dominuje na początku grupy C – NBC6 South Florida