Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Projekt Google Pixel 7 Pro pojawia się w przypadku wycieku

Projekt Google Pixel 7 Pro pojawia się w przypadku wycieku

(Pocket-lint) Prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim Google zaprezentuje swoje smartfony Pixel 7 i 7 Pro, w końcu głośny Pixel 6a wciąż jest uruchamiany jako pierwszy. Jednak to nie powstrzymało firmy zajmującej się sprawami przed wprowadzeniem makiet dla nadchodzącej wersji Pro w jednym z przyszłych produktów.

Ujawnione obrazy pokazują, że rzekomy telefon Google jest wyposażony w zakrzywiony przedni ekran, poziomy moduł aparatu – podobny do Pixel 6 Pro, chociaż przeprojektowany za pomocą jednego dotknięcia – i nie ma wyjścia audio 3,5 mm.

Konfiguracja obiektywu z tyłu wygląda zupełnie inaczej, co pasuje do niektórych poprzednich plotek, chociaż znaczna część konstrukcji jest bardzo znajoma.

Zdjęcia opublikowane przez TechGoing, co oznacza, że ​​z przodu telefonu nie ma otworu. Nie oznacza to jednak, że będzie on wyposażony w kamerę pod wyświetlacz, o czym firma po prostu zapomniała.

Inne ujawnione specyfikacje Google Pixel 7 Pro sugerują, że model 2022 będzie wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,7 lub 6,8 cala. Będzie również zasilany przez krzemową wersję Tensora nowej generacji od Google.

Plotki twierdzą, że będzie miał również do 12 GB pamięci RAM, a także opcję 512 GB.

Wątpimy, czy usłyszymy coś o tym podczas przyszłotygodniowej konferencji Google I/O, ale warto sprawdzić nasze relacje z innych ważnych ogłoszeń Google.

Napisane przez Ricka Hendersona.

READ  Kamera Sony ZV-1F do vlogowania wprowadzona dla twórców treści