Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prognozy trendów imienia dziecka 2022

do 2021 powoli (np. bardzo (Powoli) prawie się kończy, przyszli rodzice wyruszają na misję wyszukiwania online, aby znaleźć idealne imiona dla swoich dzieci w 2022 roku. Dzięki za Ciągłe raporty Nameberry, które zbierają najczęściej wyszukiwane nazwy użytkowników, witryna wykluczyła swoje wyniki i odkryła wśród nich wyraźne trendy.

Przede wszystkim wydaje się, że trwająca pandemia uwypukliła potrzebę pozytywnego nastawienia rodziców – i, szczerze mówiąc, małej ucieczki – pośród globalnego zamieszania. Od bardzo uroczego, ujmującego po staromodny żargon, czytaj dalej, aby zobaczyć najgorętsze trendy w nazwach dla dzieci spodziewanych w 2022 roku.

śmieszne imiona

Po dwóch latach mroku i mroku nic dziwnego, że świeżo upieczeni rodzice chcą wnieść trochę radości i lekkości do pseudonimów swoich dzieci. Te dziwne wyrażenia mogły być wcześniej zarezerwowane dla pseudonimów, ale Nameberry spodziewa się, że znajdzie się w akcie urodzenia.

 1. Dziecko
 2. Niedźwiedź
 3. właściciel
 4. duffy
 5. miód
 6. pomyślny
 7. Moxy
 8. atrapa
 9. Trixie
 10. Ziggy

nazwy ucieczki

Nazwy inspirowane naturą przeżywają odrodzenie, co z pewnością zapowiadało długi okres odosobnienia. Dla tych, którzy pragną otwartych przestrzeni, nazwy, które ucieleśniają przygodę – czy to w formie wakacji na plaży, czy surowych krajobrazów – mają wzrosnąć.

 1. Bali
 2. Zakup
 3. Wydma
 4. Dżungla
 5. horyzont
 6. lotos
 7. preria
 8. rafy koralowe
 9. Sekwoja
 10. wydychanie

Nazwy inspirowane przez Bridgeton

Rozważ objadanie się ponad 80 milionów ludzi Bridgeton, największa oryginalna seria Netflixa, kiedy została wydana w ostatnim tygodniu 2020 roku, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby nazwiska z epoki Regency – a nawet imiona aktorów z pierwszego sezonu – pojawiły się na Newborns w 2022 roku.

 1. Albion
 2. Benedykt
 3. Cressida
 4. Daphne
 5. eufemia
 6. Genevieve
 7. gwizdanie
 8. przystań
 9. klimat
 10. Reggie

Niebinarne imiona dla chłopców

W ostatnich latach tradycyjne męskie imiona, takie jak Dylan i James, zyskały coraz większą popularność wśród małych dziewczynek, ale bardzo niewiele klasycznych imion żeńskich przeszło w innym kierunku. Teraz rodzice przygotowują się do rozważenia bardziej kobiecych imion, szukając opcji neutralnych pod względem płci.

 1. Artemida
 2. Blair
 3. echo dźwięku
 4. Harlow
 5. indygo
 6. Laurie
 7. nicki
 8. Sasza
 9. Shiloh
 10. strzyżyk
READ  W uderzeniach rosyjskich rakiet zginęło 35 osób w ukraińskiej wojskowej bazie szkoleniowej w pobliżu polskiej granicy

Rzeczowniki kończące się na S

Nazwy kończące się na S będą brzmieć bardziej nowocześnie niż te kończące się na N, R, A i O, według Nameberry.

 1. amis
 2. Banki
 3. Collins
 4. Emris
 5. On nie jest
 6. Ignacy
 7. dżule
 8. Ozyrys
 9. miasta
 10. Wells

nostalgiczne imiona

Podobnie jak w przypadku zabawnych imion i zbiegłych imion, rodzice również patrzą w przeszłość przez różowe okulary teraz bardziej niż kiedykolwiek. W tym celu rośnie popularność staromodnych imion dla dzieci, które mogą przenosić Cię z powrotem do prostszych czasów.

 1. mój dom
 2. Konstabl
 3. Goldi
 4. gen
 5. sok
 6. tak
 7. Nelly
 8. Ralph
 9. Wypad
 10. Vincent

R Mocne imiona

Krótkie imiona dla dzieci często zadają cios, ale Nameberry zauważa, że ​​aktywne imiona unisex R są przed nami. Dla wielu te krótkie programy wylądują szczególnie w drugim imieniu dzięki ich przepływowi i poczuciu ziemi.

 1. trzcinowy
 2. rządząca epoka
 3. Dzwonić
 4. Riggs
 5. Rio
 6. brązowy
 7. oszust
 8. Rzym
 9. Ro
 10. Kukurydza

Imiona muzyczne

Między Nickiem Cannonem, który nadał jednemu ze swoich bliźniaków imię Mixolydian – tryb muzyczny – na początku tego roku, a nadchodzącą premierą najnowszego animowanego filmu Disneya Czar Tej jesieni Nimberi przygotowuje się do kolejnej fali nazwisk inspirowanych muzyką.

 1. Allegra
 2. hymn narodowy
 3. Kalipso
 4. Ścięgno
 5. Koda
 6. Jazz
 7. Hałaśliwy
 8. fascynacja
 9. pojedynczy
 10. symfonia

Źródło obrazu: Getty / Prostock-Studio