Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prognozy, sprzeczności i jak oglądać Mistrzostwa Europy UEFA 2020

Euro 2020

Polska i Słowacja zmierzą się w poniedziałek na arenie Gospromu w meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy UEFA 2020. Zobacz, jak wygląda gra, zapowiedzi meczów, informacje, prognozy i kursy.

Robert Lewandowski z Polski (z lewej) i Milan Scrinier ze Słowacji (z prawej).  (Nabój)

Piłka nożna

Robert Lewandowski z Polski (z lewej) i Milan Scrinier ze Słowacji (z prawej). (Nabój)

Polska Naprzeciwko Słowacja W poniedziałek 14 czerwca 2021 w Gosprom Arena w Sankt Petersburgu, godz. 12:00 (ET) Status drużyny Mistrzostw Europy UEFA 2020. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o piłce nożnej Drużyny E w dniu 1 meczu, takie jak zapowiedzi, informacje, fabuły, prognozy, sprzeczności oraz sposób oglądania lub przesyłania strumieniowego na żywo w Stanach Zjednoczonych.

To będzie ich Szóste spotkanie ogólne. Słowacja do tej pory była faworytem w zderzeniach czołowych, świętując zwycięstwo Trzy przypadki Jak dotąd; Polska wygrała Tylko raz, I to Reszta meczu Wykończony w losowaniu.

Ich ostatni mecz rozegrany został 15 listopada 2013 roku i zakończył się wygraną 2:0 ze Słowacją w międzynarodowym meczu towarzyskim. Tym razem zapowiada się jeszcze bardziej ekscytujące starcie, gdy oba kraje zderzą się ponownie na Euro 2020.

Polska vs Słowacja: Informacje o meczu

Data: 21 czerwca 2021 poniedziałek
Czas: 12:00 (czasu wschodniego)
Lokalizacja: Gosprom Arena, Sankt Petersburg

Polska vs Słowacja: czas w Stanach Zjednoczonych

I: 12.00
PŁYTA CD: 11:00 rano
MD: 10:00
BT: 9.00

Polska kontra Słowacja: fabuły

Reprezentacja Słowacji w piłce nożnej mężczyzn zagrała w tym roku w pięciu międzynarodowych turniejach. Zagrali w trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata w grupie H, remisując dwa z nich. Podopieczni Stephena Tarkovica zremisowali 2-2 z Maltą, 0:0 z Cyprem i 2:1 z Rosją. Później zmierzyli się z Bułgarią, która zremisowała 1:1 i Austrią 0:0 w turnieju przygotowawczym do Euro 2020.

Polska zagrała w pięciu meczach międzynarodowych, trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata i dwóch meczach towarzyskich w 2021 roku. Wygrali 3-0 z Andorą, przegrali z Anglią i zremisowali 3-3 z Węgrami. Następnie zremisowali 1-1 z Rosją i 0-0 z Islandią.

Rywale mają za sobą 26 lat konfliktu, sięgającego czerwca 1995, 1995 roku, zakończonego zwycięstwem 5:0 nad Polską w eliminacjach Mistrzostw Europy UEFA. Dzięki temu ekscytującemu starciu zobaczmy, kto zdobędzie trzy najlepsze punkty w grupie E.

Jak oglądać lub streamować za darmo Polska vs Słowacja w USA?

Mecz 1 meczu pomiędzy Polską a Słowacją w ramach Mistrzostw Europy UEFA 2020 w grupie E w dniu 1 będzie transmitowany w telewizji w poniedziałek w Gosprom Arena w Sankt Petersburgu. PrendeTV, SiriusXM FC, ESPN, TUDN Radio W Stanach Zjednoczonych.

Polska vs Słowacja: przewidywania i sprzeczności

Wszystkie sprzeczności przemawiają na korzyść Polski, a Fontuell postrzega ich jako indywidualnych faworytów, co daje im -135 sprzeczności do zdobycia pierwszego zwycięstwa w grupie E. Tymczasem Słowacja ma kursy +440 do zdenerwowania faworytów, a remis może doprowadzić do wypłaty +230.

FanDuel
Polska -133
Przymocować +230
Słowacja +400

* Sprzeczności dostarczone przez FanDuel

READ  Midwest Radio - Zofia Carrick, 11 Rinna Shinna, Castlebar, dawniej Wrocław, Polska