Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prognoza na weekend – Żyj górskim stylem życia w Ambasadzie Republiki Czeskiej – The GW Hatchet

Prognoza na weekend – Żyj górskim stylem życia w Ambasadzie Republiki Czeskiej – The GW Hatchet

Kredyt medialny: Auden Yuermann | pierwszy edytor zdjęć

Wędruj po historycznym krajobrazie Dumbarton Oaks Park, który jest stuleciem oryginalnego projektu z 1921 roku.

Zrób sobie przerwę od wrześniowych studiów, aby w ten weekend wziąć udział w szeregu zajęć w stolicy z mieszanką kultury i historii.

Spodziewaj się nieoczekiwanego podczas szybkiej komediowej nocy w piątek Adamsa Morgana, dowiedz się o „górskiej kuchni” podczas wciągającego europejskiego wydarzenia kulturalnego w Ambasadzie Republiki Czeskiej w sobotę i zagub się w przepięknie utkanym dębowym ogrodzie w Georgetown Sunday.

Piątek

Underground Comedy w Hotbed Comedy Club
Jeśli szukasz przekąski przed jesiennym pokazem komediowym Leslie Jonesa w Smith Center, wstąp do tego zestawu stand-up i pośmiej się z przyjaciółmi z Adams Morgan. przysługa Jako „Laughter Leader” DC, Underground Comedy zamieniła się miejscami na początku tego roku, przenosząc się do nowo otwartego Hotbed. Klub w Adams Morgan po Wielkim Polowaniu, jej poprzednim miejscu przez siedem lat w Dupont Circle, Zamknięte z powodu epidemii. Zestawy komiksów Quick Stand od 10 do 15 są idealne dla grupy, która woli szybką, pełną humoru akcję od trzygodzinnego filmu w kinie. Znani komicy, tacy jak Michael Che, Patton Oswalt, Michelle Wolf i Judah Friedlander, należą do poprzednich wykonawców tego niezależnego programu komediowego, więc nigdy nie wiesz, kogo zobaczysz.

Hotbed, 2477 18th Street NW. 23:30 za darmo. Musisz mieć ukończone 21 lat. Znajdź więcej informacji tutaj.

Sobota

dzień wspinaczki górskiej
Tęsknisz za przyjemnością podróżowania za granicę? Zrób sobie przerwę na wspinaczkę skałkową na świeżym powietrzu lub stwórz własną mieszankę w ramach okazji, aby przyjrzeć się środkowoeuropejskim plenerom w Ambasadzie Dnia Alpinizmu w Czechach. Uroczystość zagłębia się w tematy związane z ochroną przyrody i świadomością zmian klimatycznych, na czele z Unią Europejską i czesko-amerykańskimi powiązaniami kulturowymi, aby zjednoczyć zróżnicowaną społeczność stolicy. Gospodarzem wydarzenia są Narodowe Instytuty Kultury Unii Europejskiej – A tablica Dla przedstawicieli Austriackiego Forum Kultury, Misji Unii Europejskiej w Stanach Zjednoczonych, Włoskiego Instytutu Kultury w Waszyngtonie oraz ambasad Czech, Polski, Słowacji i Słowenii. Zobacz, jak włoski szef kuchni Roberto Donna prezentuje smak górskiej kuchni, którą szef kuchni zabiera na górskie wędrówki. Ciesz się pokazem owczarka niemieckiego hodowanego w Czechach, prowadzonym przez doświadczonego trenera. Poznaj jastrzębia z Wirginii Zachodniej, jastrzębia rudego i puszczyka, które będą reprezentować Stany Zjednoczone na tych międzynarodowych targach. Możliwości są nieograniczone w dniu wspinaczki górskiej.

READ  Podglądacz w Johor w hidżabie i lakierze do paznokci wchodzi do damskiej toalety, Malaysia News

Ambasada Republiki Czeskiej, 3900 Wiosna Wolności Street Northwest. Od 10:00 do 14:00 bezpłatnie. Znajdź więcej informacji tutaj.

Niedziela

Park Dumbarton Oaks
Spaceruj po historycznym krajobrazie Park Dumbarton Oaks, teraz oznacza stulecie od pierwotnego projektu z 1921 r. Skrupulatne projekty ogrodów architekta krajobrazu Beatrix Farran sięgają 1921 r. Varane wyobraziła sobie cuda botaniczne poza posiadłością Georgetown, którą namalowała dla zamożnej pary Mildred i Roberta Woods Place, którzy sprzedali część ziemi stworzyć Dumbarton Oaks Park. Dziś 16 akrów parku przyciąga odwiedzających rozrzuconymi eksponatami szlaków przez dzielnicę Georgetown, a także cały park o powierzchni 27 akrów. Poznaj zwodnicze zielone ogony ze starannie wykonanymi, datowanymi elementami, takimi jak rozległy południowy trawnik, szklarnia zwana oranżerią i piękna mozaika z bluszczu zwana Urn Terrace.

Park Dumbarton Oaks, 3100 Block of R Street. 14-17:30 Ceny biletów zaczynają się od 7 USD. Znajdź więcej informacji tutaj.