Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Producenci wyrażają swoje zadowolenie z wydaniem OTT

Przed długo oczekiwaną cyfrową premierą filmuفيلم Jagamiego Thunderama, Producenci Y NOT Studios i Reliance Entertainment wydali oświadczenie, w którym dziękowali obsadzie, ekipie, mediom i fanom filmu za nieustające wsparcie. Powtórzyli również, że wybór OTT Netflix do wydania filmu na całym świecie był najlepszą opcją dostępną podczas trwającej pandemii COVID-19.

Jagami Thunderam Oświadczenie producenta o zwolnieniu

Producenci stwierdzili, że konsumowanie treści w domowym zaciszu to coś, co widzowie cieszyli się podczas pandemii. Dzieląc się swoimi przemyśleniami na ten temat, producenci powiedzieli: „Ze względu na bezprecedensowy scenariusz globalnej pandemii, konsumowanie treści w komforcie i bezpieczeństwie naszych domów stało się najlepszą opcją dostępną dla branży rozrywkowej, aby nadal działać. Jesteśmy bardzo dumny i zadowolony, że skorzystałem z okazji, aby zapewnić najszersze wydanie, jakie można sobie wyobrazić dla filmu”. Lokalny Tamil, współpracując z Netflix i udostępniając Jagame Thandhiram – naszą największą i najbardziej ambitną produkcję do tej pory – natychmiast dostępny w 17 językach w 190 krajów i ponad 200 milionów subskrybentów Netflix”.

J . zwolnieniegra Thandhiram Na OTT było to bolesne miejsce między producentami a gwiazdą filmową Dhanushem. Nawet kampania internetowa mająca na celu wywarcie presji na producentach, aby wycofali się z umowy z Netflix i trzymali się tradycyjnego okna kinowego. Jednak producenci pozostali niewzruszeni. Producent S. Sashikanth z Y NOT Studios powstrzymał się od udziału w działaniach promocyjnych i interakcjach z mediami od czasu premiery Netflix Jagami Thunderam Oficjalnie ogłoszone. Film został napisany i wyreżyserowany przez Karthika Subraja. Oprócz Dhanush w filmie występują między innymi Joju George, Aishwarya Lekshmi, Sanchana Natarajan, Deepak Paramesh. Film śledzi losy gangstera i jego wybór między dobrem a złem. Dhanush napisał Jagame Thandhiram jako Suruli Rajan.

Film został początkowo opóźniony w 2016 roku, ale później został wznowiony do produkcji kinowej. Jednak w związku z wybuchem epidemii, cyfrowy film ukaże się 18 czerwca 2021 roku. Poza tym Jagami Thunderram RData premiery, ogłoszono również, że film ukaże się w 17 językach, w tym telugu, angielskim, francuskim, niemieckim, malajalam, kannada, hindi, włoskim, polskim, hiszpańskim (neutralnym), tajskim, indonezyjskim, portugalskim, brazylijskim, hiszpański (kastylijski) i wietnamski.

READ  Polscy operatorzy są najlepsi na świecie i nawet o tym nie wiecie

Zdjęcie: STUDIOSYNOT / Instagram

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Świat Republiki jest Twoim jedynym miejscem docelowym! Bollywoodzkie wiadomości. Obserwuj nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.