Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prezenterka polskiej telewizji zostaje dźgnięta gwoździem, gdy magiczna sztuczka zawodzi na żywo  Niezależny

Prezenterka polskiej telewizji zostaje dźgnięta gwoździem, gdy magiczna sztuczka zawodzi na żywo Niezależny

Choć telewizja na żywo zwykle ogranicza się do zapomnianych wersów lub problemów technicznych, wiadomo, że niesie ona ze sobą pewne pułapki – o czym prezenter polskiego porannego programu śniadaniowego na żywo przekonał się aż nazbyt dobrze w zeszłym tygodniu.

seria Pytanie na śniadanie Gościła magika, gdy współgospodarz Marzena Rogalska zgodziła się wziąć udział w sztuczce, która wymagała od uczestnika uderzenia dłonią w brązową papierową torbę, uważając, aby torba nie blokowała wystającego gwoździa.

Jednak pomyłką został pokonany magik Marcin Polonejic – dotychczasowy półfinalista Polska ma talent – Worki uległy dezorientacji, co doprowadziło Rogalską do uderzenia dłonią bezpośrednio w ostry gwóźdź, co wywołało krzyki i wrzaski bólu.

Zszokowany gość początkowo myślał, że Rogalska żartuje, zanim zauważyła wystający z jej dłoni gwóźdź.

Po zabraniu do szpitala Rogalska zamieściła później na Facebooku film – wraz z Polonewiczem i jej współprowadzącą – zapewniając widzów, że jej obrażenia są powierzchowne i że wszystko z nią w porządku. Następnie oczyściła Polonywicha z wszelkiej hańby.

„Nie chciał, żeby tak się stało” – powiedziała, a na stronie internetowej programu telewizyjnego podano również, że trik został przećwiczony przed nagraniem na żywo.

READ  Czy Fab Five może mówić po japońsku?