Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prezentacja stoiska 2 Matthew Cudleta koncentruje się na potrzebach dotyczących składników / iBerkshires.com

opis obrazka
Matthew Cuddat dokonuje swojej pierwszej nominacji na wybrane stanowisko w Suite 2.

Pittsfield, Massachusetts – Były strażak Pittsfield i właściciel małej firmy, Matthew Cudlet, reprezentował Ward 2 w Radzie Miejskiej, z naciskiem na zaspokajanie potrzeb wyborców.

Kudlate po raz pierwszy ubiega się o urząd polityczny i czuje, że jego osobista inwestycja w oddział pozwala mu odnieść sukces jako lider.

Jego program będzie oparty na zbiorowym wkładzie mieszkańców danego obszaru, zebranym w ramach pomocy.

„Większość ludzi, z którymi się spotykam… na pewno nie zna mnie z polityki. Nie jestem politykiem, nigdy nie trenowałem w tym ani niczym innym, ale wierzą, w stanie reprezentować ich interesy”.

„Szczególnie z całą moją inwestycją w Suite 2 sam w sobie, bez zmartwień w Pittsfield. Cała moja rodzina mieszka w Pittsfield i mamy tu tylko nieruchomość Suite 2, biznes, całą moją rodzinę, dzieci do szkoły Allendale, każdą decyzję, którą ja make wpłynie na moją rodzinę i każdą inną rodzinę w tej okolicy i całe miasto.

Kudlate mieszka na oddziale od 15 lat i prowadzi Berkshire Gravesite Services, sprzedawcę produktów pogrzebowych i firmę zajmującą się sprzątaniem zabytków.

Jest weteranem wojska i był strażakiem od 2007 do 2015 roku.

Po opuszczeniu wydziału i porażeniu rodziny, on i jego partnerka Jessica Shrimp zakładają Berkshire Gravesite, aby pomóc innym rodzinom w procesie pogrzebu.

Kandydowanie do rady to coś, co Kudlate rozważał na trzyletnią kadencję. Kiedy Nicholas Russo zrezygnował z ubiegania się o drugiego skrzydłowego na początku tego miesiąca, zobaczył czas, aby wziąć udział w wyścigu i stworzyć reprezentację regionu, który nazywa swoim domem.

Powiedział, że wiele osób w pawilonie mówiło o utrzymaniu dróg i toczących się w mieście dyskusjach na temat śmieci i systemu „płatności za wyrzucanie”.

Ten system zapewnia mieszkańcom 104 bezpłatne 15-galonowe torby każdego roku po kosztach. Wszelkie dodatkowe worki PAYT zostaną zakupione w cenie 1,50 USD za worek o pojemności 30 galonów i 0,80 USD za worek o pojemności 15 galonów.

READ  Rosja nakłada sankcje na oddziały Gazpromu w Europie i Stanach Zjednoczonych i jest częściowym właścicielem gazociągu

„W dużych sprawach jest to coś, co wiele osób chce mi przedstawić jako zmartwienie, nie chcą tego robić, więc obiecałem im, że przyjrzą się temu i dowiedzą się więcej na ten temat” – powiedział Cudlatti. dodając, że nie był pewien przyszłości systemu śmieciowego Pittsfield.

„Każdy by się obawiał, że będzie to kosztować więcej z wyższymi podatkami i innymi rzeczami, więc obiecałem spojrzeć na wszystko, co mogłem, wiesz, mam pięcioosobową rodzinę, więc każda niepoważna decyzja, która z pewnością miałaby na nas ogromny wpływ ”.

Chce także wejść do małego biznesu, który odniósł ogromny cios podczas pandemii COVID-19.
Apartament 2 obejmuje wschodnią stronę North Street od Park Square do Berkshire Medical Center, w którym znajduje się duży wybór niezależnych sklepów i restauracji.

„Przeszliśmy właśnie przez jeden z najtrudniejszych okresów, jakie kiedykolwiek przeżyłem, będąc właścicielem małej firmy, zwłaszcza właściciela tradycyjnej firmy, więc oczywiście będę tak wspierał, jak to tylko możliwe dla następnej pary tygodni – wyjaśnił Cudlaty.

„Planuję iść i komunikować się z jak największą liczbą osób [businesses] W apartamencie mogę, zwłaszcza na North Street. 'Co możemy dla Ciebie zrobić?’ Co mogę zrobić jako doradca, aby pomóc? I zacznij identyfikować niektóre z tych problemów, zwłaszcza wzdłuż North Street, to obecnie dość duży problem ze wszystkimi zmianami, które właśnie wprowadzili na North Street”.

Aby się porozumieć, udał się od drzwi do drzwi, aby porozmawiać z mieszkańcami oddziału i spodziewał się, że spotka się więcej w przyszłości. Nie może się doczekać rozmowy i wysłuchania myśli każdego, z kim chce się komunikować.

„Nadal chcę się udowodnić, nie pójdę po prostu do pracy, jeśli nie ma nikogo w pobliżu, więc zostanę tam, aby spotkać się ze wszystkimi w okolicy, tak jak już to zrobiłem”, powiedział Kudlate w odniesieniu do wyścigu, jeśli był jedyny kandydat do akademika 2.

READ  Sri Lanka korzysta z dostępu do nowego systemu handlu w Wielkiej Brytanii: HC

„Nie mam programu, nie zamierzam pukać do drzwi ludzi, aby powiedzieć„Hej, potrzebujemy bezpieczniejszych szkół, potrzebujemy lepszych dróg”i takie rzeczy, pójdę i powiem:„Co robisz, co chcesz, żebym zrobił? Gdzie chcesz, żeby poszła? Jakie są tutaj problemy w Twojej okolicy? „

zmierzy się z Kudlate Charles Kronick w listopadowych wyborach. Obecny prezydent Kevin Morandi nie ubiega się o reelekcję.

Jest to część serii wywiadów z kandydatami na wybory w listopadzie 2021 r. w Pittsfield, które pojawią się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Po zakończeniu wywiady pojawią się w losowej kolejności.

Tagi: 2021 wybory wybory samorządowe