Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Premiera filmu indyjsko-polskiego nie oznacza, że ​​nie należy go odkładać, ma trafić do kin już w 2022 roku

Premiera indopolskiego filmu No Means No została przełożona. Film został wcześniej zaplanowany na międzynarodową premierę 5 listopada, ale twórcy postanowili teraz przesunąć jego światową premierę do czerwca 2022 r., Aktor Sanjay Dutt podzielił się tą informacją na Twitterze. Producentami filmu są Vikash Verma i Hitesh Desai. Verma również wyreżyserował film.

W swoim tweecie Sanjay Dutt powiedział, że film ukaże się teraz 17 czerwca 2022 r., Dodając, że wydanie zostało przesunięte z powodu wariantu Omicron nowego koronawirusa. Polski rząd wspierał filmowców w kręceniu wysokobudżetowego filmu, więc filmowcy nie chcą się spieszyć z jego premierą.

Sanjay Dutt napisał na Twitterze:

Mówi się też, że reżyser Vikash Verma stara się zacieśnić relacje między Indiami a Polską poprzez No Means No.

Próbowałem utkać niekończące się relacje między dwoma narodami poprzez historię miłosną. Nie znaczy, że wiedzieć ma na celu wzmocnienie dwustronnych relacji indyjsko-polskich, tak jak film Raja Kapoora Mira Nam Joker z 1970 roku nadał nowy wymiar relacjom indyjsko-sowieckim z Rosją” – powiedział Verma.

W filmie występują indyjscy aktorzy Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Nazia Hassan i Kat Christian. W filmie wystąpili z Polski Natalia Bach, Anna Gojic, Silvia Cech, Pavel Cech, Jerzy Handelik i Anna Ador.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe wiadomości i informacje o koronawirusie tutaj.

READ  obsada zdrady | Pełna lista postaci i aktorów w tym thrillerze Netflix