Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Premier Niemiec wzywa premiera Polski do potwierdzenia kwalifikacji Lewandowskiego do PŚ

Polska supergwiazda Robert Lewandowski cieszy się najlepszą formą swojego życia, ponieważ w tym sezonie w meczach strzelił bez porażki. Jest kluczowym członkiem kadry narodowej, ale Polacy pocili się z powodu jego dyspozycyjności w przerwie międzynarodowej, planowanym starciem z Anglią na 1 kwietnia. Kanclerz Niemiec Angeli Merkel.

Czy Lewandowski zagra z Anglią?

Polska zagra z Węgrami, Andorą i Anglią w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Powołując się na kontrolę wirusa Corona z grą zaplanowaną na Anglię, okazało się, że Lewandowski nie mógł dołączyć do drużyny, by grać dla Anglii.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Niemczech, osoby przybywające do kraju z Wielkiej Brytanii mają podlegać obowiązkowej 10-dniowej izolacji z powodu nowego wariantu COVID-19. Napastnikowi trudno byłoby wziąć udział w starciu z Anglią, a następnie wrócić na stadion Alliance, gdy tylko będzie z Bayernem Monachium.

Wielka Brytania vs Polska: Lewandowski dostaje zielone światło po rozmowach między głowami państw

Założono, że napastnik polarny nie weźmie udziału w starciu z Anglią, aby uniknąć gry dla Bawarczyków. Jednak polski premier Matos Moraveki skontaktował się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel i zwolnił Lewandowskiego z izolacji po powrocie z Wielkiej Brytanii.

Słońce Merkel zwolniła 32-letniego napastnika Bayernu Monachium z izolacji, potwierdzając, że zagra w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Ale Wielka Brytania również odniesie korzyści za zgodą niemieckiej administracji.

Młodzik z Anglii Jude Bellingham może teraz dołączyć do reprezentacji, powołując się na te same dołki. Borussia Dortmund potwierdziła, że ​​młody człowiek wróci do Niemiec i liczyła na wyostrzenie swoich umiejętności w przerwie międzynarodowej, chociaż teraz musieliby pozwolić Bellinghamowi na wyjazd.

Eliminacje do Mistrzostw Świata Anglia – Polska odbędą się 1 kwietnia

Runda kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 rozpoczyna tę międzynarodową lukę. Polska jest w grupie I wraz z Anglią, Andorą, Albanią, Węgrami i San Marino. Polska zagra z Węgrami, Andorą i Anglią podczas przerwy międzynarodowej, która zakończy się 1 kwietnia przeciwko trzem Lions.

READ  Polski regulator mówi, że w nowym roku taryfy na gaz wzrosną o 54%, a elektryczność o 24%

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Lewandowski Instagram