Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prawda zostaje w końcu ujawniona Nier Automata jako „Sekretne drzwi”, a „Kościół” został ujawniony jako demo nowych, zmieniających grę modów dla fanów

Fani wreszcie znają prawdę Jarzmo automatyczne Tajemnica, która doprowadzała społeczność do szaleństwa przez ostatni tydzień. W specjalnej transmisji na Twitchu dziś wieczorem zespół z Nier Automata ujawnił, że „tajny pokój”, który użytkownik reddita, jak twierdził, odkrył w grze, był w rzeczywistości ich pracą: mod zaprojektowany, aby pokazać ogromny krok naprzód w modowaniu narzędzia dostępne w grze.

Pokój był stopniowo usuwany z reddita Nier Automata na przestrzeni tygodni, a jego twórcy udawali, że są nieświadomym graczem. Kto znalazł treść przez pomyłkę?. Doprowadziło to do zamieszania społeczności, a wielu uważało, że to prawdziwa zawartość, która została usunięta z gry, ale jeszcze nie została odkryta.

Ta hipoteza jest poparta faktem, że złożoność pokoju i otaczające go skrypty były poza zakresem tego, co było możliwe w modach Nier Automata do tego momentu. Inni uważali, że oznacza to, że treść była zbyt realna i skomplikowana dla fanów, ale mogła być częścią wspieranej przez Square Enix kampanii marketingowej w alternatywnej rzeczywistości dla wersji Automaty na Switcha lub nawet zupełnie nowego Niera.

Jednak inni podejrzewali, że plakat jest zupełnie nowym kontem na reddicie, ponieważ Sekretny pokój był przerażającą skarbnicą odniesień do Symetryczne jarzmo, błąd w niektórych skryptach języka japońskiego w nowej treści i nie tylko. Teraz znamy prawdę, która została ujawniona w specjalnym streamie na Twitchu jako lider wydarzenia, które doprowadziło społeczność do szaleństwa.

Ujawniona jako szokujące odkrycie, które ożywiło Internet, nowa inżynieria została teraz ujawniona jako nowa zawartość modów dla fanów.

Z biegiem czasu udawanie, że to nic innego jak dostosowanie, zaczęło wychodzić z użycia. Pod koniec zaczął publikować zdjęcia wielu aktywów Drakengard 3, które zostały przeniesione do Nier Automata, a drugi użytkownik zaczął publikować więcej zdjęć „nieznanych” części Nier Automata poza kościołem. Niedługo potem ten sam użytkownik rozpoczął transmisję na żywo, aby ujawnić, że wszystko było dziełem oddanego zespołu modyfikatorów, którzy odkryli nowe sposoby manipulowania i modyfikowania Automaty.

READ  Wordle 356 Jun 10 Wskazówki - Dzisiejsze Wordle jest zbyt trudne? bez spoilerów WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

„Wszystko, co dzieliliśmy, było całkowicie w grze, nie Wykorzystano wstępniak „Oświadczenie zespołu odpowiedzialnego za tajemnicze sprawy”. Wszystkim nam się podobały dyskusje i doświadczenia – to była wspaniała podróż. To było tak inspirujące widzieć społeczność po tylu latach, że cała ta ciężka praca była tego warta.

„W ciągu najbliższych dni uruchomimy nowe wtyczki i narzędzia do tworzenia skryptów do Blendera. W pełni otwarte oprogramowanie.

Zespół składający się z trzech hakerów obiecuje, że udostępni pliki modów bezpośrednio, co oznacza, że ​​ciekawscy mogą sami odwiedzić kościół. Tak kończy się saga Nier Automata Secret Room i Hidden Door – niezapomniane wydarzenie, które otworzyło drzwi do nowej, bardziej otwartej ery modów Nier Automata. Prawdopodobnie pojawią się bardziej niesamowite spersonalizowane treści – i to zamieszanie zaczęło to.

reklamy. Przewijaj po więcej