Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pracownik Ministra Spraw Wewnętrznych był co chwilę zatrzymywany podczas wywiadu telewizyjnego na żywo

Pracownica Home Office Deep Haaland została przyłapana na wędrówce po ziemi za nią podczas wywiadu telewizyjnego na żywo.

Dziwna scena została ujawniona, kiedy Haaland udzielił wywiadu Sethowi Meyersowi, który przeprowadził wywiad z Haaland na temat bycia pierwszą indiańską sekretarzem gabinetu.

Kiedy omawia, na czym polega praca, widać mężczyznę w garniturze i trzymającego aparat fotograficzny, który czołga się po jej macie biurowej, zanim w końcu schowa się za biurkiem.

„Przykro mi, Sekretarzu, zamierzam ci szybko przeszkodzić. Masz pracownika, który czołgał się po dywanie za tobą i to jest najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem.”

„Sir, sir, wiemy, że jest pan za biurem”.

Następnie pracownik o czerwonej twarzy wstał z ukrycia i szybko odsunął się od kamery.

„Dziękuję bardzo. Teraz sekretarka jest szczera, czy wiesz, kim jest ten facet?” – zażartował Myers.

Minister Haaland roześmiał się i powiedział: „Nie mamy ludzi, którzy się skradają, więc tak, wiem, kto to jest i dziękuję za niedocenianie tego”.

Myers z kolei podziękował jej za dodanie do wywiadu niezamierzonej komedii.

Powiedział: „Mamy w tym serialu gigantycznych komików i żaden z nich nie pomyślał, że ktoś czołga się w tle”.

Dziwny moment zwrócił uwagę na konto Room Rater na Twitterze.

„Najlepszy sekretarz gabinetu, jakiego widzieliśmy. Głębokość. Drewno. Kwiaty. Nie jestem pewien, co zamierza zrobić pracownik. 10/10 „, zaświergotał ratemyskyperoom.

Użytkownicy mediów społecznościowych szybko skomentowali incydent.

Tweet @ AOllie29: „Nie zachowuj się tak, jakbyś nie musiał przemykać się po wirtualnym spotkaniu swojej organizacji przez ostatnie 15 miesięcy.”

„Jest oczywiste, że pracownik ukrywa naruszenie pępowiny” – napisała UrsaUrsini na Twitterze, odnosząc się do systemu rejestracji Room Rater.

@ Buckiman16 dodał: „Udawanie zwierzaka, ponieważ zawsze zarabia dodatkowe punkty”.

READ  COVID-19: Sajid Javid broni nie nakładając surowszych ograniczeń w walce z wariantem Omicron | Wiadomości z Wielkiej Brytanii