Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pracownik Komisji Europejskiej frustruje fanów Xboxa błędnym komentarzem do Call Of Duty

Jak wcześniej wspomniano, Komisja Europejska rozpoczyna szczegółowe dochodzenie Jeśli chodzi o przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft, pracownik komitetu zwrócił w tym tygodniu na Twitterze wiele niechcianej uwagi.

idź na platformę, Ricardo Cardoso (Wiceprzewodniczący Działu Inter-Enterprise i Komunikacji w DG Grow) stwierdził, że Komisja pracowała nad zapewnieniem dostępności Call of Duty na „innych konsolach (w tym na moim PlayStation)”.

„Komitet pracuje nad tym, abyś nadal mógł grać w Call of Duty na innych konsolach (w tym na moim PlayStation).”

Jak można sobie wyobrazić, część tego posta dotycząca „w tym mojego PlayStation” została wskazana przez wiele osób w komentarzach jako potencjalnie tendencyjna, co wyraźnie nie jest dobrym wyglądem.

W jego komentarzach na temat „zapewnienia” przetrwania Call of Duty na innych konsolach wzięli udział tacy jak Ryan McCaffrey z IGN i Jez Corden z Windows Central. Marka pozostanie na PlayStation A Prawdopodobnie nawet przyjdę do przełącznika.

Oto, co to jest plik Redaktor wykonawczy IGN W odpowiedzi zdobył ponad 2000 polubień:

Z całym szacunkiem, sir, nie jestem pewien, czy to było bardziej zrozumiałe niż oświadczenie szefa konsoli Xbox w tej sprawie niecałe dwa tygodnie temu. Nadal będzie na waszym „PlayStation”, nie martw się.

Rzeczywiście, Cardoso jest teraz zdenerwowany na Twitterze, ale odpowiedział na luz, potwierdzając, że „nie jest zaangażowany w ocenę fuzji” i tak naprawdę nie pracuje w dziale ds. fuzji:

„Do wyjaśnienia: nie uczestniczę w ocenie połączenia, a nawet nie pracuję w dziale zajmującym się fuzjami. Jak wynika z mojego profilu, moje komentarze są osobiste, a nie stanowisko komisyjne, ich decyzja zostanie podjęta w podstawą faktów i prawa”.

Zasadniczo był to po prostu nierozważny komentarz na Twitterze od kogoś, kto nie był zaangażowany w śledztwo, więc nie traktuj tego zbyt poważnie! Wygląda na niewinną pomyłkę i nic więcej…

READ  Wszystko to ogłoszono na Nintendo Indie World • Eurogamer.net

Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Pamiętaj, aby w komentarzach zachować szacunek i konstruktywną postawę.