Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pracownik Komisji Europejskiej frustruje fanów Xboxa błędnym komentarzem do Call Of Duty

Pracownik Komisji Europejskiej frustruje fanów Xboxa błędnym komentarzem do Call Of Duty

Jak wcześniej wspomniano, Komisja Europejska rozpoczyna szczegółowe dochodzenie Jeśli chodzi o przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft, pracownik komitetu zwrócił w tym tygodniu na Twitterze wiele niechcianej uwagi.

idź na platformę, Ricardo Cardoso (Wiceprzewodniczący Działu Inter-Enterprise i Komunikacji w DG Grow) stwierdził, że Komisja pracowała nad zapewnieniem dostępności Call of Duty na „innych konsolach (w tym na moim PlayStation)”.

„Komitet pracuje nad tym, abyś nadal mógł grać w Call of Duty na innych konsolach (w tym na moim PlayStation).”

Jak można sobie wyobrazić, część tego posta dotycząca „w tym mojego PlayStation” została wskazana przez wiele osób w komentarzach jako potencjalnie tendencyjna, co wyraźnie nie jest dobrym wyglądem.

W jego komentarzach na temat „zapewnienia” przetrwania Call of Duty na innych konsolach wzięli udział tacy jak Ryan McCaffrey z IGN i Jez Corden z Windows Central. Marka pozostanie na PlayStation A Prawdopodobnie nawet przyjdę do przełącznika.

Oto, co to jest plik Redaktor wykonawczy IGN W odpowiedzi zdobył ponad 2000 polubień:

Z całym szacunkiem, sir, nie jestem pewien, czy to było bardziej zrozumiałe niż oświadczenie szefa konsoli Xbox w tej sprawie niecałe dwa tygodnie temu. Nadal będzie na waszym „PlayStation”, nie martw się.

Rzeczywiście, Cardoso jest teraz zdenerwowany na Twitterze, ale odpowiedział na luz, potwierdzając, że „nie jest zaangażowany w ocenę fuzji” i tak naprawdę nie pracuje w dziale ds. fuzji:

„Do wyjaśnienia: nie uczestniczę w ocenie połączenia, a nawet nie pracuję w dziale zajmującym się fuzjami. Jak wynika z mojego profilu, moje komentarze są osobiste, a nie stanowisko komisyjne, ich decyzja zostanie podjęta w podstawą faktów i prawa”.

Zasadniczo był to po prostu nierozważny komentarz na Twitterze od kogoś, kto nie był zaangażowany w śledztwo, więc nie traktuj tego zbyt poważnie! Wygląda na niewinną pomyłkę i nic więcej…

READ  Dyrektor generalny Larian Studios odpowiada na obawy dotyczące „wysokich standardów”: „Standardy umierają każdego dnia”

Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Pamiętaj, aby w komentarzach zachować szacunek i konstruktywną postawę.