Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Poznaj mamę, która zrobiła sobie tatuaż przedstawiający obrońcę Newcastle Dana Byrne’a po tym, jak jej dwuletnia córka dostała występ

Poznaj mamę, która zrobiła sobie tatuaż przedstawiający obrońcę Newcastle Dana Byrne’a po tym, jak jej dwuletnia córka dostała występ

Tatuatorka była zachwycona, gdy udało jej się narysować wzór na nodze Dana Byrne’a, gdy odkryła, że ​​ich dzieci się przyjaźnią.

Abby Graham (34 lata) jest właścicielką studia tatuażu przy 4th Avenue w North Shields w North Tyneside. Obrońca Toon przyszedł w środę do pracy i miał tatuaż z lwem zaczynający się na prawym udzie.

Abby mieszkająca w Gosforth w Newcastle powiedziała, że ​​rolę dostała jej dwuletnia córka Fergie. Młody człowiek zaprzyjaźnił się z chłopcem Dana w żłobku.

„To moja córka mi to kupiła! Moja dwuletnia córka zrobiła to dla mnie” – powiedziała Abby.

Abby Graham z córką Fergie(Zdjęcie: Kronika na żywo)

„Partner Dana Byrne’a zapytał mnie, czy jestem tatuatorem i czy mógłbym zaangażować Dana. Miał już kawałek dla swojej córki – mandalę z kwiatem lotosu – i chciał, aby lew reprezentował jego syna.

„Na początku bardzo się denerwowałem – a nigdy w całej mojej karierze się nie denerwowałem. Ale dzięki niemu poczułem się swobodnie. Był bardzo mądry i fajny”.

„Na początku był zapisany w moim telefonie jako „Dan Burn 33”, teraz to po prostu Dan – taki był przebiegły.

„To był jego wybór lwa i on dokładnie wiedział, czego chce. Widziałem, jak ludzie przychodzili i myśleli: «O mój Boże, czy to on?».

„Zapytał mnie, co zaplanowaliśmy na Boże Narodzenie. Powiedziałem mu, że jedziemy do Disneylandu w Paryżu, a on powiedział, że zamierza…”

„Powiedział nam, że wróci do gry przed meczem z Sunderlandem!”

Tatuaż lwa na nodze Dana Byrne’a(Zdjęcie: Kronika na żywo)

Otworzyła Abby Czwarta Aleja Studio tatuażu na Prudhoe Street w 2017 roku.

Powiedziała, że ​​komentator klubu Jamaal Lascelle odwiedził wcześniej jednego z artystów tatuażu w jej studiu i miał wytatuowane małe liczby i skorpiony na ramionach.

READ  Debian wybiera rozsądne i logiczne rozwiązanie do radzenia sobie z niewolnym oprogramowaniem

Abby powiedziała, że ​​Dan wróci do studia, aby dokończyć projekt lwa. Spodziewa się, że do jej drzwi dotrze jeszcze kilku graczy z Newcastle i ma nadzieję, że przyciągnie kilku lokalnych muzyków.


„Będziemy mieli ich cztery w obecnym stanie” – powiedziała. „Dan wysłał mi SMS-a na WhatsApp, w którym powiedział, że faceci pytają (o tatuaże) i czy nie będzie w porządku, jeśli da im konto na Instagramie przy 4th Avenue”.

„Przestało być lokalnym studiem tatuażu, z kilkoma wybojami na drodze po Covid, do przyciągającego celebrytów z lewej, prawej i środkowej części. W tym momencie jest to niesamowite!”

Dołącz do naszych społeczności WhatsApp