Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PowerSlave Exhumed przywraca klasyczną grę FPS z lat 90. • Eurogamer.net

PowerSlave Exhumed to port klasycznej strzelanki FPS z połowy lat 90-tych.

Pochodzi z Nightdive Studios, twórcy ostatnich wydań Doom 64, Shadow Man i nadchodzącego nowego wydania System Shock. Zwiastun poniżej:

PowerSlave został wydany po raz pierwszy w 1996 roku na Sega Saturn i miał wtedy unikalną mieszankę pułapek, rozwiązywania zagadek i platformówki z perspektywy pierwszej osoby. To był prekursor takich jak Nintendo Metroid Prime.

John Lineman z Digital Foundry jest wielkim fanem – pisał o „konsolowy FPS wyprzedza swój czasW 2018 roku nakręcił film o nim, poniżej:

Nasza pełna relacja wideo DF Retro tej wspaniałej gry, jej różnych wersji – a nawet spojrzenie na PC PowerSlave EX, port wersji konsolowej, który został usunięty z powodów prawnych.

Nightdive powiedział, że ten remake PowerSlave łączy wersje Saturn i PSone strzelanki Lobotomy Software, która w Europie była znana jako Exhumed.

Oto oficjalna zapowiedź tego nowego portu:

Miejsce docelowe: Starożytne egipskie miasto Karnak. Obce siły o przerażających mocach odcięły kwitnącą niegdyś społeczność od wszelkich kontaktów z zewnątrz. Jako specjalista w tajnych operacjach zostałeś przeszkolony we wszystkich formach sytuacji kryzysowych. Nic ci jednak nie obiecuje , dla koszmaru, do którego zaraz wejdziesz…”

Nowe funkcje obejmują wyświetlacz panoramiczny/HD, obsługę nowoczesnych gamepadów, antyaliasing SMAA, anizotropowe filtrowanie tekstur i osiągnięcia. Nightdive powiedział, że PowerSlave Exhumed to „obie wersje oryginalnej gry połączone, aby zaoferować to, co najlepsze z obu światów”.

Platformy niezapowiedziane, chociaż wiemy, że PowerSlave Exhumed nadchodzi na PC (jest plik Gog strona). Nie ma daty premiery.

READ  Edycja Ultimate Diablo 4 za 90 funtów obejmuje wczesny dostęp i szybką przepustkę bojową