Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Powerhouse Energy Group PLC negocjuje z partnerem rozszerzenie współpracy poza Polskę

Zastosowanie tej technologii, która ma na celu przekształcenie odpadów tworzyw sztucznych w cynę cukrową i / lub wodór, podlega formalnej umowie między Powerhouse a Hydrogen Utopia.

() Hydrogen powiedział, że jego związek z Utopia International (HUI) może wykraczać poza Polskę, obejmując Grecję i Węgry.

HUI, który widzi wykorzystanie w Polsce technologii TMG zużytej energii, wyraziło zainteresowanie rozszerzeniem współpracy.

Przeczytaj Powerhouse Energy, aby dołączyć do Hydrogen Utopia w Polsce

Jeśli obie strony zgodzą się na tę umowę, HUI zapłaci 000 250 000 euro na rzecz potęgi, z czego 25 000 euro zostanie wypłacone natychmiast, a reszta zostanie wypłacona po spełnieniu warunków umowy.

Powerhouse będzie nadal otrzymywać opłaty licencyjne za wszelkie zakłady TMG działające w dowolnym miejscu, więc niniejsze Warunki nie mają wpływu na globalne prawa techniczne Spółki.

Zastosowanie tej technologii, która ma na celu przekształcenie odpadów tworzyw sztucznych w chinówkę i / lub wodór, podlega formalnej umowie między Powerhouse i HUI.

„Powerhouse z przyjemnością rozszerza swoje kraje, co umożliwi Grecji i Węgrom wykorzystanie technologii DMG w celu uwzględnienia tego, co już zawarły w protokole ustaleń. [memorandum of understanding] W związku z Polską. Jest to część naszej długoterminowej wizji wprowadzenia zrównoważonej na całym świecie technologii wodorowej. Mamy nadzieję, że przyspieszy to przejście na czystą energię zarówno na Węgrzech, jak i w Grecji i zapewni im na całe życie rozwiązanie w zakresie tworzyw sztucznych ”- powiedział Tim Yo, prezes Powerhouse Energy Group.

Alexandra Bingowska, dyrektor generalna HUI, powiedziała, że ​​jest zadowolona z wzmocnienia partnerstwa między obiema firmami.

„Od czasu naszego pierwszego protokołu ustaleń w listopadzie nasza wspólna praca jest bardzo udana. Teraz, gdy mamy trzy terytoria pod naszym parasolem, mam nadzieję, że pomoże to przyspieszyć wypuszczenie systemu TMG. Polskie Centrum Wodoru jest nadal naszym głównym celem, ale the Powerhouse and H. Z niecierpliwością czekamy na nowe możliwości na nowych rynkach, aby ukierunkować proponowaną ekspansję DMG z obopólną korzyścią dla UI ”- powiedziała Bingowska.

READ  Australia kupuje od Polski milion nadwyżek szczepionek Pfizer Govt