Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Posłuchaj Keifa Elsie, „Heart of Gold” Bon Iver Bowl Neila Younga

Posłuchaj Keifa Elsie, „Heart of Gold” Bon Iver Bowl Neila Younga

IlseyHeartOfGold IlseyHeartOfGold.jpg – kredyt: Caity Krone*

Elsie, piosenkarka i autorka tekstów Która napisała „Nothing Breaks Like a Heart”, teraz śledzi swoje serce na okładce Neila Younga z Bonem Iverem. W coverze „Heart of Gold” muzycy wzięli oddech Younga i zmienili go w makową medytację nad tekstem oryginału, od czasu do czasu skręcającą w awangardę, z wysoko harmonijnym głosem śpiewającym Justinem Vernonem z Bon Iver.

„Ta piosenka zawsze przemawiała do mnie w bardzo osobisty sposób” – powiedziała Elsie w oświadczeniu. „Jest coś w tęsknej melodii i prostych, sugestywnych tekstach, które trafiają prosto w sedno tego, co wszyscy czujemy. Wyobraź sobie górnika szukającego cennego metalu – szukającego miłości, połączenia, czegoś prawdziwego… To trudny proces i często frustrujące, ale zapłata jest tego warta. Ciągle wracałem do tematu i piosenki. Słuchałem powtórki dzień przed spotkaniem z Justinem i PJ [Burton, producer] I po prostu wydawało się właściwe, aby zobaczyć, czy możemy zagrać ją w nowy sposób, który wydawałby się nam i oddawałby jej sprawiedliwość”.

Więcej z Rolling Stone’a

Elsie i Vernon pracowali już razem „Mimi” Utwór z innego albumu Big Red Machine, wspólnego projektu z Aaronem Dessnerem z National. album, Jak myślisz, jak długo to potrwa?ukaże się latem 2021 roku. W ostatnich latach Elsie była zajęta, pisząc piosenki między innymi dla Stacey Ryan z Arizony, Olivii Dean, Noah Cyrus, Moe i Jamesa Baya.

Będzie Bon Iver Zwiedzanie Ameryki Północnej Tego lata, zaczynając od sierpniowej randki w Duluth w stanie Minnesota, a kończąc pod koniec miesiąca na Beach Road Weekend Festival w Martha’s Vineyard w stanie Massachusetts.

Najlepsze z Rolling Stone’a

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Naukowcy odkryli, że suszarki UV do paznokci mogą powodować uszkodzenia DNA i mutacje