Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Porzucony zwiastun PS5 nie wyświetla się, ponieważ Blue Box zgłasza problemy techniczne

Pierwszy pełnometrażowy zwiastun gry survivalowej na PlayStation 5 w górę, ma zadebiutować podobno 10 sierpnia w tytule Wstępnie wydana aplikacja do obsługi w czasie rzeczywistym, przegapiło okno wydania. A tajemniczy twórca gier, Blue Box Game Studios, obiecał to zrobić Materiał zadebiutuje o 21:00 CET – Ale ponad cztery godziny po zgłoszeniu „problemów technicznych”.

„Pracujemy nad uzyskaniem [the patch] żyj tak szybko, jak to możliwe” Zespół powiedział. „Przepraszamy za niedogodności.” po dwóch godzinach , on dodał: „Wciąż nad tym pracujemy. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.” Pomysł był, jak sądzimy, zaktualizowanie aplikacji na PS5, aby fani mogli obejrzeć zwiastun, który jest wyświetlany w czasie rzeczywistym na ich konsolach.

Są tu dwie możliwości: Blue Box Game Studios zdało sobie sprawę, że wypuszczenie łatki na PS5 zgodnie z harmonogramem było niemożliwe — zwłaszcza w sposób, w jaki robi to Sony w dzisiejszych czasach. Zamiast tego wciąż nie ma pełnego zwiastuna do pokazania i po prostu kupuje sobie więcej czasu. To przecież nie pierwszy raz Deweloper dotrzymał terminu.

Pokazał krótki, pięciosekundowy klip, podobno z przyczepy, w Świergot wcześniej tego dnia. Generator hałasu pokazuje po prostu drewnianą podłogę i idącego po niej mężczyznę w garniturze. Jak stała się popularna w tej grze, zaangażowanie jest widoczne na powierzchni: w momencie pisania tego artykułu przyciągnęło prawie 10 000 polubień – są to liczby, z których filmy AAA byłyby dumne.

Niestety, kiedy to piszemy, nie ma nic innego do zobaczenia poza przeprosinami od holenderskiego dewelopera. Wszystko może się zmienić z dnia na dzień, a my oczywiście poinformujemy Cię, gdy dowiemy się więcej.