Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Porządek Tygodnia 9 Maja – Reading Eagle

środa 10 maja

The Great Reading Room Coalition zorganizuje Dom Otwarty w celu zaprezentowania opracowanej technologii w godzinach 16:00-18:30 w Centre of Business Excellence, 49 Doctor Commerce i Yomising. Centrum otrzymało ostatnio kilka ulepszeń, które poprawiają dynamikę wizualną i dźwiękową dla tych, którzy uczestniczą zarówno w szkoleniach osobistych, jak i wirtualnych. Poczęstunek będzie serwowany. Wymagamy rejestracji: Greaterreading.org. Koszt: bezpłatny dla członków GRCA.

środa 17 maja

Berks LaunchBox prezentuje seminarium internetowe „Proces tworzenia zabójczej prezentacji krok po kroku” w godzinach od 18:30 do 19:30 za pośrednictwem Zoom wirtualnie. Poznaj podstawy prezentacji, w tym kluczowe elementy potrzebne do opowiedzenia przekonującej i zwięzłej historii bez zbędnego zbędnych formalności. Uczestnicy będą mieli okazję ćwiczyć i doskonalić swoje prezentacje z personelem LaunchBox w tygodniach następujących po zajęciach. 19 lipca garstka startupów zgłosi się do Rady Doradczej LaunchBox i Doradców LaunchBox w celu uzyskania dodatkowych informacji zwrotnych, ekspozycji, nawiązania kontaktów i szansy na wygranie nagrody pieniężnej. zapisać się: https://www.eventbrite.com/e/a-step-by-step-process-for-creating-a-killer-pitch-deck-tickets-619075390157. Warsztaty są bezpłatne dla publiczności

piątek 19 maja

Great Reading Chamber Alliance zorganizuje „Śniadanie ustawodawców stanowych” w godzinach od 7:30 do 9:30 w DoubleTree by Hilton Reading, 701 Penn St. Budynek Kapitolu. Wymagamy rejestracji: Greaterreading.org. Koszt: 40 USD dla członków i 60 USD dla niezrzeszonych.

wtorek 23 maja

Great Reading Room Alliance (GRCA) będzie gospodarzem „110. dorocznej kolacji” w godzinach 17:00-20:00 w Santander Arena, 700 Penn Street, Reading. Candace Nelson wygłosi przemówienie programowe. Nelson jest współzałożycielem Sprinkles — pierwszej na świecie piekarni z babeczkami i bankomatu z babeczkami — oraz Pizzany, sieci neoneapolitańskich pizzerii. Nelson weźmie udział w moderowanej dyskusji na temat „Genialny sukces: prosty przepis na przekształcenie pasji w zyski”. Kolacja będzie również okazją do uczczenia społeczności biznesowej Greater Reading nagrodami za doskonałość biznesową. Wymagamy rejestracji: Greaterreading.org. Koszt to 165 USD dla członków, 185 USD dla osób niebędących członkami i 50 USD za miejsce na ringu tylko na przemówienie programowe.

READ  Wzrost cen gazu o ponad 30% budzi obawy w Europie | Gaz

środa 24 maja

Centrum Zasobów Maker będzie gospodarzem „Czytania planu” od 8:30 do 16:30, wirtualnie za pośrednictwem Zoom. Kurs jest specjalnie zaprojektowany dla osób, które wcześniej nie brały udziału w kursie rysunku mechanicznego. Wykorzystuje podejście blended learning, które obejmuje wykłady/dyskusje prowadzone przez nauczycieli, ilustracyjne modele wzmacniające naukę, dodatkowe filmy i wirtualne warsztaty obejmujące czytanie i interpretację schematów. Pełny opis i rejestrację można znaleźć pod adresem: www.mrcpa.org/events Kontakt: Diane Lewis pod adresem [email protected] lub 610-628-4578 Koszt: 350 USD za osobę

czwartek, 25 maja

Berks Family Business Alliance (FBA), główny program Great Reading Room Alliance (GRCA), poprowadzi „Seminarium wiosenne: historia rodzinna A.D. Moyer” w godzinach 7:30-9:30, Berkshire Country Club, 1637 Barnville Road, czytanie. Dołącz do Alexa Moyera, czwartego pokolenia właścicieli firmy AD Moyer Lumber & Hardware Inc. , w którym opowiada, jak jego rodzina z powodzeniem przeszła przez wiele pokoleń przywództwa. Wymagamy rejestracji: Greaterreading.org. Koszt to 35 dolarów dla członków i 50 dolarów dla niezrzeszonych.

środa 31 maja

Small Business Resource Association będzie gospodarzem Networking MINGLE w B2 Bistro, 701 Reading Ave. , West Reading, 17:30-19:30 Rejestr: https://www.sbrassociation.com/register-b2-bistro. SBRA MINGLES zapewnia wyjątkową okazję do nawiązywania kontaktów z innymi właścicielami małych firm. To wydarzenie jest bezpłatne dla członków, 25 USD przy drzwiach dla osób niebędących członkami.

Środa 7 czerwca

Great Reading Room Alliance (GRCA) będzie gospodarzem „Breakfast4Success: Keys to Success”, w godzinach 7:30-9:30, GoggleWorks Center for the Arts, 201 Washington Street, Reading. Mówca Tom Rhodes zbada, w jaki sposób osiągnięcie widocznych rezultatów wymaga priorytetowego traktowania samoświadomości — marzeń, myślenia i radzenia sobie z samosabotującymi nawykami. Wymagana rejestracja na to wydarzenie tylko dla członków: Greaterreading.org. Koszt to 35 zł dla członków.

READ  Selena FM SA: Wyniki Grupy pod presją cen surowców

Co drugi wtorek

Oddział SHRM Berks County zbierze się w przybliżeniu od 7:30 do 9:00, a spotkanie obejmie prezentację na odpowiedni temat dotyczący zasobów ludzkich. przyjezdny www.berkspa.shrm.org Dla szczegółów.

Wiadomości e-mail wysyłaj na adres [email protected]