entertainment

Portret Chopina kupiony na pchlim targu pochodzi z XIX wieku | zabawa

KOMUNIKACJA MONIKASCIS OWCE

WARSZAWA, Polska (AP) – Peeling portret Fryderyka Chopina, zakupiony z polskiej wełny, stał się prywatnym domem na prawie 30 lat, zanim profesjonaliści namalowali go w XIX wieku, kiedy żyli polscy kompozytorzy fortepianowi. To było niedoceniane.

Mały obraz, teraz odrestaurowany i osadzony w złotej ramie, znajduje się w skarbcu bankowym gdzieś we wschodniej Polsce, a właściciel negocjuje kolejne kroki, w tym wystawę publiczną.

READ  Nintendo zapewnia „znaczne” wsparcie finansowe Forever Entertainment, aby wydać więcej gier na Switcha

Wiadomość o istnieniu dzieła pojawiła się w tym tygodniu, kiedy w Warszawie odbył się XVIII Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, międzynarodowa impreza znana z początku jego kariery pianistycznej. Konkurs trwa do 23 października.

Mają one ważną wartość historyczną i emocjonalną, mówi Darius Markovsky, profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, ekspert sztuki, który w zeszłym roku badał i odzyskiwał obrazy, ale mówi, czym one są. Odmówiła oszacowania swojej sprzedaży.

Rozmiar panelu to 29,5 cm x 23,3 cm (11,5 cala x 9 cali). Markovsky zastosował zaawansowane metody, aby określić czas jego powstania w połowie XIX wieku, na podstawie użytych materiałów i pigmentów, stopnia starzenia i uszkodzeń.

Jednak obecnie nie można określić dokładnego roku jego powstania, a zachowało się tylko nazwisko artysty Alfreda, więc trudno będzie ustalić, kto go namalował – powiedział. Powiedziała.

Portret Chopina kupiony na pchlim targu pochodzi z XIX wieku | zabawa

link źródłowy Portret Chopina kupiony na pchlim targu pochodzi z XIX wieku | zabawa

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment