Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zasoby i Wiki

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zasoby i Wiki

Zdjęcie: Push Square

Bóg wojny Rajinarok Jest to gra przygodowa stworzona przez studia PS Deweloper Studio Santa Monica Do około Ali PS5 A PS4I jest to dopełnienie na rok 2018, który zyskał aprobatę krytyków Bóg wojny. W naszym regionie Going of War Ragnarok RecenzjaOpisaliśmy tytuł jako „wyjątkowy” i nadaliśmy mu 10/10.

W tym Przewodnik po God of War RagnarokZamieścimy pełną wycieczkę po kampanii i zadaniach pobocznych, a także wyjaśnimy, jak zdobyć wszystkie zasoby i ujawnimy ważne informacje Wiki o ważnych otwartych elementach, takich jak broń i tarcze.

Proszę pamiętać, że choć staraliśmy się zredukować szczegóły fabuły do ​​minimum, to charakter tej sprawy Przewodnik po God of War Ragnarok Wiesz, że? W środku będą spoilery historii. Dlatego zalecamy dalszą ostrożną kontynuację przed zagłębieniem się w tę stronę.

  • to jest Przewodnik po God of War Ragnarok on jest Bieżący biznesI zostanie zaktualizowany na czas.

Przewodnik po God of War Ragnarok: Wycieczka

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory i Wiki 2
Zdjęcie: Push Square

Przez pierwszą część Przewodnik po God of War Ragnarok, Podzielimy się pełną rundą na temat całej kampanii w grze, w tym rozwiązań zagadek i strategii walki. Te szczegółowe wytyczne pokazują szczegóły każdego zadania w DrogaJest to nazwa głównego wątku tytułu, oprócz wszystkich plików CzynyOraz opcjonalne pytania poboczne, które dodają smaku tradycjom wydawniczym. Znajdziesz tu również detal dla każdego RobotnicyI są to cele dodatkowej gry, które odkryjesz w miarę postępów.

READ  GTA 5 Online: Wszystkie lokalizacje Bałwana

Ścieżka wędruje

Droga Reprezentuje główne zadania boga wojny Rajnaroka. Pełna szczegółowa wycieczka znajduje się poniżej:

Proszę tougate

Czyny Są to zadania poboczne God of War Ragnarok. Pełne menu ze szczegółowymi instrukcjami można znaleźć na naszej stronie Wszystkie zadania Poucza.

Pracownicy *

Robotnicy Są to opcjonalne cele w grze God of War Ragnarok. Pełne menu znajdziesz na naszej stronie Wszystkie zadania Poucza.

God of War Ragnarok: wyposażenie i posiadanie

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory, Wiki 3
Zdjęcie: Push Square

Przez następną część Przewodnik po God of War Ragnarok, Udostępnimy pełne szczegóły dotyczące całego wyposażenia i wyposażenia dostępnego w grze, w tym broni, tarcz i akcesoriów pojemnościowych. Znajdziesz w nim strony wyjaśniające dokładnie miejsce odnalezienia najlepszych elementów w grze, a także informacje o jej funkcjach i promocjach.

ramiona

kłania się

miecze

Tarcze

tarcza

Archeologia andonx

amulety

God of War Rajnarok: Umiejętności

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory, Wiki 4
Zdjęcie: Push Square

W tej części Przewodnik po God of War Ragnarok, Zamieścimy pełną listę wszystkich umiejętności, które można otworzyć w grze. Umiejętności można kupić za PD, które zdobywasz za każdym razem, gdy awansujesz w kampanii, i można je wykorzystać do otwarcia nowych możliwości bojowych i entuzjastów wydajności.

Przewodnik po wojnie Boga

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory, Wiki 5
Zdjęcie: Push Square

Przez następną część Przewodnik po God of War Ragnarok, Zamieścimy kompleksową dystrybucję wszystkich zasobów, które można znaleźć w grze. Oprócz ujawnienia wszystkich stron wszystkich posiadłości w grze, zamieścimy również rozwiązania łamigłówek, listy recenzji itp., aby pomóc w zapewnieniu 100% osiągnięć.

Listy przeglądowe

God of War Ragnarok: Nagrody

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory i Wiki 6
Zdjęcie: Push Square

W tej części Przewodnik po God of War Ragnarok, Pomożemy Ci otworzyć wszystkie nagrody w grze, w tym upragnioną platynę. Podzielimy się strategiami, rozwiązaniami i sekretami, a także wyjaśnimy wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby ukończyć w 100% uzupełnienie rozległego Santa Monica Studio.

READ  Aktualizacja uzupełnienia zapasów PS5 już dziś - śledź teraz na Twitterze, Walmart, Best Buy i nie tylko

God of War Ragnarok: Wiki

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory, Wiki 7
Zdjęcie: Push Square

Dla tej sekcji z naszej strony internetowej Przewodnik po God of War Ragnarok,, Zamieścimy główne informacje Wiki, takie jak analiza wszystkich wrogów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w dziewięciu światach, wraz ze strategiami ich pokonania, a także pełną analizę wszystkich zasobów i lokalizacji, aby ich znaleźć.

God of War Ragnarok: pytania i odpowiedzi

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory i Wiki 8
Zdjęcie: Push Square

Za przedostatnią część akt Przewodnik po God of War RagnarokPoświęcimy trochę czasu, aby odpowiedzieć na niektóre często zadawane pytania dotyczące adresu, takie jak najlepsza trudność wyboru i czas trwania kampanii do jej zakończenia.

Różnorodny

God of War Ragnarok: porady i wskazówki dla początkujących

Poradnik God of War Ragnarok: szczegółowe wytyczne, wszystkie zbiory i Wiki 9
Zdjęcie: Push Square

W tej ostatniej części Przewodnik po God of War Ragnarok, Zamieścimy kilka wskazówek i trików dla początkujących, w tym rzeczy, które mieliśmy nadzieję wiedzieć przed rozpoczęciem gry. Poniżej znajdziesz listę prostych strategii i technologii, które pomogą Ci osiągnąć maksymalne korzyści z najnowszych studiów Santa Monica.

Dowiedz się, kiedy się bronić, a kiedy unikać

Kiedy wrogowie zostaną zaatakowani w God of War Ragnarok, na ekranie pojawią się kolorowe kółka, aby wyjaśnić, co musisz zrobić. Trzeba na nie zwrócić uwagę. Żółte kółko oznacza, że ​​można uniknąć ruchu, więc kliknij przycisk L1 w ostatniej minucie przed atakiem, aby zmylić przeciwnika. Tymczasem czerwone kółko oznacza, że ​​uderzenie złamie twoją ostrożność, więc unik jest daleko.

Zdrowe paski reprezentują siłę twojego wroga

Jeśli często spotykasz się z wrogami kopiącymi ci tyłek, dobrze zastanów się nad kolorem paska mocy agresora. Jeśli mają czerwony wskaźnik HP, oznacza to, że są na wyższym poziomie niż ty. Chociaż możesz odnieść pewne sukcesy przeciwko tym wrogom, warto wrócić po ulepszeniu ekwipunku. Dotyczy to szczególnie wrogów, którzy mają czaszki na taśmie życiowej.

READ  Aparat Samsunga Galaxy S22 Ultra wygląda fatalnie

Nie bój się iść do przodu

Chociaż może być kuszące, aby spróbować dokończyć wszystko God of War Ragnarok pokazuje ci jeden cios, a faktem jest, że dziewięć światów zostało zaprojektowanych tak, aby do nich powrócić. Oznacza to, że nie będziesz w stanie od razu dotrzeć do wszystkich sekretów gry, gdyż możesz potrzebować dodatkowego elementu wyposażenia lub specjalnej pojemności. Spędź dużo czasu, który chcesz eksplorować, ale nie bój się iść naprzód, gdy będziesz gotowy – w końcu zawsze możesz wrócić później.

Rozmawiaj regularnie z Brockiem i Sindre

Jeśli podczas swojej podróży mijasz jednego z wielu braci Huldra, nie bój się zalogować i przywitać. Chociaż nie zawsze jest to prawdą, często będą mieli do dyspozycji nowy sprzęt, więc zawsze dobrze jest się szybko zalogować i zobaczyć ich oferty. Upewnij się, że aktualizujesz swoje urządzenia, kiedy możesz; W grze jest wystarczająco dużo zasobów, aby je ulepszyć wszystkoDlatego nie ma sensu iść na kompromis.


To nas ratuje Przewodnik po God of War RagnarokMamy nadzieję, że znajdziesz te szczegółowe wytyczne i w 100% przydatnego dostawcę! Jeśli masz jakieś inne sugestie dotyczące treści, które możemy dodać do naszej witryny Wiki, powiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.