Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Porada tygodnia: Twoje umiejętności interpersonalne są słabe |  Biznes

Porada tygodnia: Twoje umiejętności interpersonalne są słabe | Biznes

Dawno, dawno temu Tucson miał do wyboru mnóstwo możliwości nawiązywania kontaktów. Co tydzień pojawiały się opcje rozszerzenia domeny i tworzenia nowych źródeł skierowań biznesowych. Doświadczeni myśliwi udoskonalili swoje umiejętności i dzięki temu zyskali na wartości. Następnie epidemia systematycznie niszczyła te możliwości.

Od ponad dwóch lat możliwości dobrej komunikacji prawie wygasły. Spotkania wirtualne były dostępne, ale nie były skuteczne. Teraz wszystko wróciło do bardziej normalnego stanu. Grupy zaczynają się znowu spotykać, więc czas wypolerować rdzę ze swoich umiejętności komunikacyjnych.

Ta przerwa w pracy jest błogosławieństwem w nieszczęściu. Networking to skuteczny sposób na rozwój firmy, ale może to być również strata czasu. Wymuszony reset pozwala wykorzystać wysiłki sieciowe bardziej niż kiedykolwiek.

Czas jest Twoim najcenniejszym zasobem. Ważne jest, aby opracować skuteczną strategię komunikacji, zanim zainwestujesz swój czas w networking. W przeciwnym razie będziesz zbierać wizytówki, ale niewiele biznesów. Skuteczna strategia networkingowa zapewnia najwyższy możliwy zwrot z każdej zainwestowanej godziny.

Ludzie czytali też…

Fundamentem dobrej strategii networkingowej jest koncepcja dynamiki grupy. Mówiąc najprościej, grupy są najważniejszym i najpotężniejszym narzędziem komunikacji, jakie istnieje. Kombinacje zapewniają niesamowitą wydajność i ekonomię skali. Pomyśl o grupie ludzi, ich powiązaniach grupowych i możliwościach, jakie mogą dla Ciebie stworzyć. Wykorzystanie tego potencjału zapewnia najwyższy zwrot z inwestycji w sieć.

Wybór odpowiedniej grupy jest ważną częścią Twojej strategii komunikacyjnej. Nie wszystkie grupy są sobie równe. Jeśli dołączysz do niewłaściwej grupy, może to być kompletna strata czasu. Która grupa wygeneruje największy zwrot z Twojej inwestycji w sieci?

W przyszłotygodniowym artykule Biz Tip przyjrzymy się, jak wybrać odpowiedni zestaw siatek.