Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pooch „couture” w nowym sklepie Hereford

Pooch „couture” w nowym sklepie Hereford

W historycznej dzielnicy handlowej Hereford, Capuchine Yard, otwarto nowy zakład pielęgnacji psów. Kapusze (zabawa na podwórku kapucynów i psiak) w marcu otworzyli swoje podwoje dla zwierząt i właścicieli.

To pierwszy krok właścicielki Sue Mitchell w sprzedaży psów, ale sądząc po pazurach/łapach w dniu otwarcia, możesz być zwycięzcą. Kapusze to świątynia do noszenia pięknych psów.

To sklep do wszelkich celów i celów, ale dla psów. Projektowanie mody na kły, jeśli chcesz.

Czytaj więcej:Wielomilionowy biznesmen gymshark kupił farmę mleczną w Cotswold, zanim osiągnął 30

Brytyjczycy zdecydowanie uwielbiają wydawać pieniądze na swoje psy. Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Office for National Statistics, miłośnicy psów wydają na swoje zwierzęta około 7,9 miliona funtów w 2020 roku, co stanowi 170-procentowy wzrost od początku okresu badania w 2005 roku.

Miłość Sue do psów – ma dwa buldogi – doprowadziła do otwarcia Capooches. „Zawsze lubiłem sklep, a pielęgnacja psów wydawała się naturalną drogą.

„Chciałem poznać specyfikacje z najwyższej półki. W Internecie można znaleźć wiele tego, co sprzedaję, ale chciałem wprowadzić to do sklepu, aby ludzie mogli zobaczyć, co kupują”.

Chcesz się zainspirować? Nasz nowy biuletyn Grace co tydzień dostarcza wiadomości z perspektywy kobiet i dzieli się najbardziej inspirującymi historiami o kobietach z całej Wielkiej Brytanii. Udział tutaj

Sklep posiada półki wypełnione m.in. wielokolorowymi kurtkami puchowymi dla psów. Na drugiej półce znajdziesz wybór kurtek przeciwdeszczowych, w tym w panterkę.

Są nawet tweedowe marynarki, które nie będą wyglądać nie na miejscu na Cheltenham Festival. Legowiska dla zwierząt są dostarczane z różnymi uchwytami, dzięki czemu właściciele mogą wybrać odpowiedni kolor.

„Mam na sobie kilka sezonowych ubrań, a zwierzęta mogą przymierzyć kurtki lub płaszcze przeciwdeszczowe” – mówi Sue.

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Digital Dragons Business Meet Up odbędzie się w maju. Rejestracja już się rozpoczęła!

Capooches znajduje się w Capuchine Yark, Hereford. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Pobierz wszystkie ulubione historie prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Gloucestershire / Herefordshire już dziś tutaj.

Wszystkie ulubione historie znajdziesz w swojej skrzynce odbiorczej. Zapisz się do codziennego biuletynu Gloucestershire już dziś tutaj .