Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ponowne rozpoczęcie wojen konsoli z Xbox Boss ujawnia Sony i Idrisa Elbę, czego można się spodziewać po DLC „Cyberpunk 2077”

Ponowne rozpoczęcie wojen konsoli z Xbox Boss ujawnia Sony i Idrisa Elbę, czego można się spodziewać po DLC „Cyberpunk 2077”

Właśnie wtedy, gdy wyglądało na to, że Microsoft, Sony i Nintendo zamierzają odłożyć na bok dzielące ich różnice i pracować nad przekształceniem branży gier w większe zjawisko niż obecnie, nadszedł wyścig o przejęcia i dziesięciokrotnie zaostrzył te konkurencyjne trendy. Nie chodzi o to, że firmy nie konkurowały ze sobą przed nowym trendem fuzji, ale minęło trochę czasu, odkąd publicznie się krytykowały lub podważały. W tej chwili, X-Box Jego szef Phil Spencer otwarcie skrytykował wysiłki Sony mające na celu powstrzymanie przejęcia Activision Blizzard.

W innych wiadomościach Idris Elba omówił swoją nadchodzącą rolę w Film o Cyberpunku 2077 Uniwersum zajmie jedną grę, aby w końcu go zdetronizować Pierścień Eldenaobecnie Gra Roku, jako najlepiej sprzedający się tytuł 2022 roku.

Szef Xbox, Phil Spencer, mówi, że Sony chce się rozwijać „poprzez zmniejszenie Xbox”

Zdjęcie autorstwa Christiana Petersena/Getty Images

Phil Spencer, zawsze profesjonalny przedsiębiorca, nie miał nic poza miłymi słowami dla konkurencji, zawsze zachęcając Sony i Netflix w ich staraniach, a nawet chwaląc je, gdy sytuacja tego wymagała. Ale teraz wydaje się, że szef Xbox uważa, że ​​PlayStation mogło prześcignąć samego siebie w blokowaniu wartej 68,7 miliarda dolarów fuzji Activision-Microsoft, która wciąż jest analizowana przez Federalną Komisję Handlu.

„[Sony] Pogląd branży bardzo różni się od naszego, powiedział Spencer w podcaście w GamesRadar. „Nie wysyłają swoich gier na PC w określonym dniu i dniu, nie umieszczają swoich gier w subskrypcji, gdy uruchamiają swoje gry.” Sony prowadzi rozmowę o tym, dlaczego umowa nie została zawarta w celu ochrony dominującej miejsce na konsoli, więc tym, czego się trzymają, jest Wezwanie do służby. „

Dzwoni Idris Elba Cyberpunk 2077: Phantom LibertyNarracja jest najlepsza w środku

Zdjęcie za pośrednictwem CD Projekt Red

Idris Elba bada wydajność przechwytywania ruchu i aktorstwo głosowe dla głównego bohatera Widmowa Wolnośćpierwsza okazja Film o Cyberpunku 2077 Niezależne treści, które trafią na nasze platformy w 2023 roku. CD Projekt nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów fabularnych dotyczących tej konkretnej podróży, ale przenosząc się na Twittera, Elba pochwaliła gawędziarzy polskiego studia gier według opisu Widmowa WolnośćHistoria „Najgłębsza historia gry w historii”. Biorąc pod uwagę osiągnięcia firmy, nie możemy się doczekać, kiedy dostaniemy w swoje ręce to DLC.

READ  Neutralna płciowo moda i queerowa reprezentacja w mediach - Trynitonian

Call of Duty: Modern Warfare II przejść, przejść, przejść Pierścień Eldena Stać się najlepiej sprzedającą się grą 2022 roku, ku niczyjej niespodziance

Zdjęcie za pośrednictwem Activision/Infinity Ward

Pierścień Eldena to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek pojawiły się w tym medium, i została uznana za taką przez każdy sklep z grami. Zaskakująca ilość szumu, jaki wywołała gra, przeniosła się również na konsumentów, zmieniając grę w produkt FromSoftware, który odniósł największy sukces komercyjny w historii. Ale panowanie Tarnisha musi się skończyć wbrew mocy Wezwanie do służbyi przewozy premium Nowoczesna wojna II w nim imię.

W rzeczywistości, według nowego raportu Grupy NPD, per Księga postacinajnowsza pozycja z serii FPS firmy Activision podbiła rynek, po raz kolejny jako najlepiej sprzedająca się gra roku na listach przebojów.