Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pomóż nam zdecydować, na które pytanie odpowiedzieć w Space Curious

Chęć odkrywania jest napędzana przez nasze liczne pytania dotyczące wszechświata – podcast „Space Curious” grupy WKMG/Graham Media Group poświęcony jest tematyce kosmicznej, o której chcesz dowiedzieć się więcej.

Każdy może zgłosić pytanie lub pomysł na temat do prezentacji. Nie ma nic zbyt dziwnego ani „tam” – w końcu to przestrzeń.

W drugim sezonie nagradzanego podcastu Space Curious odpowiada na pytania, w tym „Jak duży jest Układ Słoneczny?” i „Co astronauci będą nosić na Księżycu?”

Od czasu uruchomienia podcastu w 2020 r. nadesłano dziesiątki pytań i prowokujących do myślenia pomysłów. Tutaj, jako słuchacz, przychodzisz z pomocą. Możesz głosować na tematy zgłoszone przez inne osoby — lub własne, jeśli wezmą udział w głosowaniu — i pomóc w podjęciu decyzji o temacie odcinka „Ciekawy kosmos” w tym sezonie.

ogłoszenie

Po ustaleniu zwycięskiego pytania poszukamy ekspertów, którzy pomogą dotrzeć do sedna pytania. wygląda dobrze?

Spójrz na poniższe pytania kandydatów i kliknij znacznik wyboru, aby oddać głos.

Nie widzisz niczego, o czym chcesz wiedzieć? W porządku. Kliknij tutaj, aby przesłać nam własne pomysły.


Posłuchaj najnowszych odcinków Space Curious poniżej:

Subskrybuj lub obserwuj, gdziekolwiek słuchasz swojego ulubionego podcastu, w tym spotifyi podcast jabłkowy, Zszywarka i Google Play. Nowe odcinki pojawiają się w każdą środę.

Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o kosmosie prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

Copyright 2021 by WKMG ClickOrlando – Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Część Słońca ulega załamaniu, co wprawia naukowców w zakłopotanie