Chęć odkrywania jest napędzana przez nasze liczne pytania dotyczące wszechświata – podcast „Space Curious” grupy WKMG/Graham Media Group poświęcony jest tematyce kosmicznej, o której chcesz dowiedzieć się więcej.
Każdy może zgłosić pytanie lub pomysł na temat do prezentacji. Nie ma nic zbyt dziwnego ani „tam” – w końcu to przestrzeń.
W drugim sezonie nagradzanego podcastu Space Curious odpowiada na pytania, w tym „Jak duży jest Układ Słoneczny?” i „Co astronauci będą nosić na Księżycu?”
Od czasu uruchomienia podcastu w 2020 r. nadesłano dziesiątki pytań i prowokujących do myślenia pomysłów. Tutaj, jako słuchacz, przychodzisz z pomocą. Możesz głosować na tematy zgłoszone przez inne osoby — lub własne, jeśli wezmą udział w głosowaniu — i pomóc w podjęciu decyzji o temacie odcinka „Ciekawy kosmos” w tym sezonie.
ogłoszenie
Po ustaleniu zwycięskiego pytania poszukamy ekspertów, którzy pomogą dotrzeć do sedna pytania. wygląda dobrze?
Spójrz na poniższe pytania kandydatów i kliknij znacznik wyboru, aby oddać głos.
Nie widzisz niczego, o czym chcesz wiedzieć? W porządku. Kliknij tutaj, aby przesłać nam własne pomysły.
Posłuchaj najnowszych odcinków Space Curious poniżej:
Subskrybuj lub obserwuj, gdziekolwiek słuchasz swojego ulubionego podcastu, w tym spotifyi podcast jabłkowy, Zszywarka i Google Play. Nowe odcinki pojawiają się w każdą środę.
Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o kosmosie prosto do swojej skrzynki odbiorczej.
Copyright 2021 by WKMG ClickOrlando – Wszelkie prawa zastrzeżone.
„Certyfikowany guru kulinarny. Internetowy maniak. Miłośnik bekonu. Miłośnik telewizji. Zapalony pisarz. Gracz.”
More Stories
Firma zajmująca się planowaniem powierzchni handlowych CADS postrzega technologię jako odpowiedź na Święta Wielkanocne i inne sezonowe wyzwania w 2024 r. — Retail Technology Innovation Hub
Astronomowie odkryli, że woda unosi się w części przestrzeni, która tworzy planetę
Tęskniłam za nim bardzo długo! Satelita NASA i martwy rosyjski statek kosmiczny zbliżają się do siebie na swojej orbicie