Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pomnik Dziedzictwa II Wojny Światowej stanu Michigan, poświęcony Royal Oak, gościć „Przyjaciela” – Daily Tribune

Pomnik Dziedzictwa II Wojny Światowej stanu Michigan, poświęcony Royal Oak, gościć „Przyjaciela” – Daily Tribune

W Memoriale Dziedzictwa II Wojny Światowej w Michigan odbędzie się program „Przyjaciel” — „Polska w czasie II wojny światowej i dziś”, z historykiem i przewodnikiem, dr Christopherem Scotellą, który pojawi się na żywo z Krakowa w Polsce o godzinie 16:00 w sobotę 21 stycznia , w Troy Polish American Cultural Center, 2975 E Maple Road w Troy.

Polski historyk dr Christopher Scotella (zdjęcie dzięki uprzejmości Michigan World War II Legacy Memorial/Royal Oak)

Historyk i przewodnik turystyczny dr Christopher Scotella dołączy do nas na żywo z Krakowa, opowiadając o zasadniczej roli, jaką Polska odegrała podczas II wojny światowej podczas upadku komunizmu. Członek zarządu Memorial Debbie Hollis, która spotkała Scotellę podczas jesiennej wycieczki do Krakowa, powiedziała, że ​​jego charyzmatyczna natura i znajomość jego kraju, kultury i historii sprawią, że będzie to wspaniały wieczór.

Wydarzenie ma na celu zbiórkę pieniędzy, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji i zebraniu funduszy na projekt pomnika, „ponieważ dzielimy niesamowitą historię Polski”.

Na imprezie nie zabraknie dań kuchni polskiej obok amerykańskich przysmaków. Kawa i herbata są wliczone w cenę posiłku. Dostępny będzie kasa fiskalna. Koszt to 60 USD za osobę, a rezerwacje są wymagane i muszą być dokonane nie później niż 13 stycznia.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź stronę www.michiganww2memorial.org.