Południowokoreańskie banki komercyjne zamierzają udzielić Polsce dużej pożyczki konsorcjalnej na sfinansowanie dużego kontraktu zbrojeniowego.

Źródło: Zdjęcie Alamy

Południowokoreańskie banki komercyjne wkraczają, aby zapewnić finansowanie sprzedaży broni do Polski, ponieważ wspierany przez państwo Export-Import Bank of Korea (Eximbank) boryka się z problemem ograniczenia akcji kredytowej. KB Kookmin, Shinhan, Hana, Woori i NongHyup – pięciu największych koreańskich pożyczkodawców komercyjnych – zaoferuje pierwsze…

Południowokoreańskie banki komercyjne interweniują w celu sfinansowania polskiego kontraktu zbrojeniowego Została opublikowana w Codzienny raport dotyczący lotnictwa i obronypodsumowanie rynku Aviation Week Information Network (AWIN) i jest dołączone do Twojego członkostwa w AWIN.

Jeśli jesteś członkiem lub subskrybujesz AWIN Codzienny raport dotyczący lotnictwa i obrony Przez Twoją firmę? Zaloguj się przy użyciu aktualnego adresu e-mail i hasła.

Nie jest członkiem? Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do informacji rynkowych i danych, których potrzebujesz, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w społeczności lotniczej i obronnej.