Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polskie Linie Lotnicze LOT zapewniają bezproblemową łączność w całej Europie i Ameryce Północnej

Polskie Linie Lotnicze LOT zapewniają bezproblemową łączność w całej Europie i Ameryce Północnej

Polskie Linie Lotnicze LOT wkroczyły do ​​Indii we wrześniu 2019 r. bezpośrednimi lotami między Delhi a Warszawą, dając pasażerom z Indii dostęp do Europy Środkowej i Wschodniej. Amit Rai, dyrektor na Indie, rynki DACH i Włochy oraz szef globalnej sprzedaży korporacyjnej i strategicznej Polskich Linii Lotniczych LOT dzieli się najnowszymi spostrzeżeniami na temat linii lotniczej i jej działalności w Indiach.

– Prashant Nayak

Amit Rai, dyrektor na Indie, rynki DACH i Włochy oraz szef globalnej sprzedaży korporacyjnej i strategicznej, Polskie Linie Lotnicze LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT po pandemii zwiększyły swoje częstotliwości na najważniejsze rynki na całym świecie. Jeśli chodzi o Indie, pozostają one ważnym rynkiem dla linii lotniczej i obecnie obsługują siedem tygodniowych lotów non-stop z Indii do swojego globalnego hubu w Warszawie: z Delhi w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę; Z Bombaju w każdą niedzielę i środę. Mamy silną wiarę i zawsze wierzymy w rynek indyjski, nawet w okresie przed pandemią. Dziś z dumą ogłaszamy historię sukcesu, przyczyniając się do masowego ożywienia ruchu lotniczego do iz Indii. Kraj ten ma ogromny potencjał i jest przede wszystkim bardzo ważnym rynkiem strategicznym dla LOT Polska iz pewnością dążymy do dalszego wzmacniania naszej pozycji i współpracy z indyjskimi liniami lotniczymi tutaj – mówi Amit.

Amit uważa, że ​​indyjski rynek lotniczy ma wystarczająco dużo miejsca i potencjału, aby wiele linii lotniczych mogło współistnieć i się rozmnażać. Mówi: Naszą filozofią jest, jeśli coś robisz, rób to dobrze, pilnie i wiernie. Indie to jeden z największych i najbardziej dynamicznych rynków lotniczych na świecie. Po pierwsze, jest dużo miejsca dla wielu różnych linii lotniczych i modeli biznesowych. Jak wspomniano wcześniej, Polskie Linie Lotnicze LOT to niezależny przewoźnik z Europy Środkowej o globalnym zasięgu. Dotarła do Indii i z powodzeniem pozycjonowała się, starannie spełniając oczekiwania klientów, zapewniając niezawodne usługi i oferując ogromną sieć. Ułatwia podróżowanie pasażerom, ponieważ goście z Indii mogą podróżować do wielu miejsc w Europie i Ameryce Północnej przez warszawski hub, umożliwiając szybką i bezproblemową łączność w jednym miejscu”.

READ  Nowy program Polsatu. "Rolnik szuka żony" Czy to będzie konkurs?

Na wzrost i zrównoważony rozwój przemysłu lotniczego na całym świecie, w tym w Indiach, wpływa więcej czynników niż tylko jeden. Ograniczenia infrastruktury, brak wykwalifikowanych zasobów, obawy dotyczące bezpieczeństwa i wpływ na środowisko to tylko niektóre z głównych problemów. Polskie Linie Lotnicze LOT starają się być gotowe i przygotowane na bezprecedensowe wyzwania. Obejmują one komercyjnie opłacalny model biznesowy, nowoczesny produkt zapewniający bezproblemową obsługę naziemną i pokładową dla gości, dobrze rozwiniętą siatkę tras według strategii hub-and-spoke, bycie członkiem Star Alliance od 2003 r. osoby często podróżujące i wartościowe dodatki.

Na wszystkich rejsach do i z Indii linia lotnicza wykorzystuje swój flagowy samolot Boeing 787 Dreamliner, który jest jednym z najlepszych i najnowocześniejszych samolotów na świecie i oferuje trzy klasy usług: LOT Economy Class, LOT Premium Economy Class i LOT Business Class w konkurencyjnych cenach. Od strony kulinarnej serwują indyjskie jedzenie serwowane przez znanego wcześniej w Indiach TajSATS oraz dostawcę cateringu linii lotniczych klasy premium Do and Co w Polsce. W ramach rozrywki pokładowej oferowane są indyjskie filmy i muzyka.

„Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom przyjemne i niezapomniane wrażenia. Indie są nadal bardzo dobrym przykładem. Ponadto naszym gościom z Indii oferujemy szybkie i bezproblemowe loty łączone do wielu popularnych miejsc w Europie i Ameryce Północnej przez nasz hub w Warszawie. Ponadto należy zaznaczyć, że Polskie Linie Lotnicze LOT wielokrotnie były uznawane za jedną z najbardziej punktualnych linii lotniczych. Dodatkowo na rejsach na terenie Europy PLL LOT zapewnia bezpłatną herbatę, kawę, wodę i mały poczęstunek dla pasażerów siedzących w klasie ekonomicznej.”

Mówiąc o swojej strategii przyciągania większej liczby osób często podróżujących samolotem, Amit powiedział: „Podobnie jak w przeszłości, staramy się zapewnić naszym gościom przyjemne wrażenia, niezależnie od tego, czy są to osoby podróżujące po raz pierwszy, czy często podróżujące. Jesteśmy gotowi pójść o krok dalej i oferować naszym gościom gościnność, na jaką zasługują i której szukają Polskie Linie Lotnicze LOT są w pełni zintegrowanym członkiem programu Miles & More dla osób często podróżujących i zapewniają korzyści Star Alliance.Posiadając status Star Alliance Gold, można cieszyć się większą liczbą poczekalni niż jakikolwiek inny sojusz , i mieć przywilej zabrania ze sobą gościa.Niezależnie od tego, czy jest to wspaniałe jedzenie i napoje, miejsce do pracy, czy relaks, można tego doświadczyć w poczekalniach.Lojalność jako stały pasażer sieci Star Alliance dzięki statusowi Gold zapewnia uznanie w całej sieci dzięki specjalnemu powitaniu i wielu korzyściom, które sprawią, że podróż będzie płynniejsza i wygodniejsza”.

READ  Siedem świetnych filmów obchodzących w tym roku swoje dwudzieste urodziny (i gdzie je obejrzeć w Nowej Zelandii)

W okresie postpandemicznym Polskie Linie Lotnicze LOT kontynuują przemyślane plany rozwoju. Podsumowując, Amit mówi: „W 2022 roku LOT wykonał ponad 85 000 lotów, przewożąc prawie 8 milionów pasażerów. Do 2030 roku liczymy na podwojenie tej liczby. Wzrost ten można osiągnąć jedynie poprzez zwiększenie wielkości floty i tutaj będziemy kontynuować inwestować w nowoczesne, paliwooszczędne samoloty do obsługi lotów długo-, średnio- i krótkodystansowych.