Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polskie eliminacje na żywo na żużlu GB 2022 – zawodnicy starają się znaleźć najszybszy czas na sobotnie starcie

Żużel

FIM Speedway Grand Prix

15: 55-17: 20

16:17 Powell powyżej

Jack Holder, Dan Powell i Anders Thompson wyszli na prowadzenie po krótkiej przerwie. Nowy zawodnik Bevli miał mocne kwalifikacje w Chorwacji iw ten weekend przebił się z 13.472 punktami. Trudno będzie go pokonać.

Żużlowy GPS

„Być mistrzem świata” – Janowski ma wysoki cel

Wczoraj o 23:09

16:09 Robi się tam szybciej

Max Fricke, Paweł Przedpelski i Tai Woffinden rozegrali swoje pierwsze rundy. Duża różnica na torze od zeszłego tygodnia polega na tym, że godziny mijają coraz szybciej. Matson wciąż jest na pierwszym miejscu. Fricke i Woffinden zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

16:07 Trzeci rząd idzie w górę

Kolejne miejsce zajęli Jason Doyle, Leon Matson i Martin Vaughan, a pierwsze miejsce zajął Matson z 13,536 pkt. Doyle i Wagulick zajmują obecnie odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Runda do środka wygląda tak.

16:04 Dalej

Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik i Fredrik Lindgren poszli w ich ślady. The Times jest blisko Janowskiego, ze Zmarzlikiem na 13,790. Robi się tam ciasno.

16:00 Wyjechaliśmy

W pierwszej trójce znalazły się Robert Lambert, Wildcard Maxim Tropic i Masjid Janowski. Janowski ustanowił punkt odniesienia z 13.782

Talent rozwijany w domu

Pięć polskich gwiazd będzie walczyć w ten weekend, a młoda gwiazda Maxim Tropic zostanie wybrana jako dzika karta. Trike sprawdził się już w świecie żużla, dwukrotnie wygrywając Mistrzostwa Świata FIM na żużlu do lat 21.

cześć i witaj

Zapewnimy Wam transmisję na żywo z drugiej rundy Speedway Grand Prix 2022. Tym razem jedziemy do Warszawy. Obecnie w mistrzostwach prowadzi domowy kolarz Bartosz Zmarzlik. Czy więc ktokolwiek może go sprowadzić na jego własną ziemię?

Jak zobaczyć?

Odkrycie + Zapewnia bezpośrednią transmisję bez reklam z każdego wyścigu i interaktywną usługę. Akcja wyścigu będzie transmitowana na żywo w Eurosport 2, z najciekawszymi momentami i reakcjami.

Jak działa kwalifikowalność

Runda kwalifikacyjna odbywa się tego samego dnia co wyścig i umożliwia zawodnikowi wybór pierwszego numeru startowego.

Każdy zawodnik co najmniej raz wystartuje z czterech bramek, ale dwukrotnie wystartuje z jednej bramki. Szkolenie kwalifikacyjne daje możliwość upewnienia się, że mają właściwe pozycje startowe we właściwym czasie.

Kolarze jadą na tor w grupach trzyosobowych, próbując zmierzyć szybkie okrążenia w trzech blokach w ciągu dwóch minut. Zawodnik, który zarejestruje najszybsze okrążenie, jest nagradzany pierwszym wyborem numeru startowego zawodów. Drugie miejsce wybiera następne, które wybiera ostatnie i kontynuuje na 16. miejscu.

Wyścig na żużlu 2022 będzie dostępny na żywo i bez rozgłosu Odkrycie + Z wyścigami na żywo w Eurosport 2.

Żużlowy GPS

„Zrobię, co w mojej mocy” – widoki Janowskiego trenowane na I Grand Prix na żużlu

Wczoraj o 22:07

Żużlowy GPS

Lambert: Długoterminowy cel podnoszenia Speedway GB Cup

06:51 11/05/2022

READ  Brainomix wprowadza oprogramowanie do udarów oparte na sztucznej inteligencji w całej Polsce