Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polskie Centrum Zjazdowe, dwukrotny mistrz okręgu Morgan Klusser „Student Sportowiec Tygodnia”

Polska, Ohio (WKBN) – Podczas ostatniego sezonu licealnego, polski senior Morgan Klutcher stara się umieścić jak najwięcej talerzy na ścianie sali gimnastycznej.

„Nasz trener zawsze uczył nas, że nie osiągniesz niczego, dopóki nie położysz talerza na tej tablicy, dlatego w końcu staramy się” – powiedział Klucher.

Drużyna koszykówki Clutcher i Bulldogs ma już kilka. Clucher jest obecnie czterokrotnym mistrzem konwencji, trzykrotnym mistrzem dywizji i dwukrotnym mistrzem okręgu. Był także wicemistrzem regionalnym jako student pierwszego roku. W tym sezonie pierwszy zespół All-Convention Center i kapitan pomogli poprowadzić 18-4 Bulldogs do sobotniego finału dywizji.

„Jestem bardzo zadowolony z postępów sezonu” – powiedział Klutcher. „Myślę, że nauczyliśmy się wielu świetnych gier, dobrych zwycięstw, dobrych strat”.

Clucher gra w siatkówkę dla Bulldogs. Środkowy hitter i czteroletni starter All-District Honorowy w swoim drugim roku, młodszych i starszych latach.

W klasie Klutcher bierze udział w kilku zajęciach z kredytu studenckiego i odnotowuje 3,9 GPA.

„Zawsze staram się zrównoważyć sport i szkołę, a nawet podczas wycieczek autobusowych wykonuję pracę szkolną, która wiąże się ze sportem na świeżym powietrzu” – dodał. „Zawsze stawiałem szkołę na pierwszym miejscu i przez wiele lat utrzymywałem swoje standardy”.

Klutcher jest członkiem Krajowego Stowarzyszenia Honorowego i Skarbnikiem Samorządu Uczniowskiego. Jest w hiszpańskim klubie i był na korcie balu. W ciągu ostatnich czterech lat Klucher wykonał 100 godzin wolontariatu.

„Najbardziej satysfakcjonującą rzeczą jest widzieć ich radość z tego, co robisz dla innych” – powiedział.
„Więc wolontariat i poświęcanie czasu jest dla mnie bardzo cenne”.

Klutcher wciąż decyduje, do którego college’u dołączyć, ale w międzyczasie pochłania każdą sekundę swojego ostatniego sezonu licealnego.

„Bardzo mi się podobały ostatnie cztery lata. Wszyscy ludzie, których spotkałem, koledzy z drużyny, trenerzy, którzy tak jak ja wywarli wpływ na moje życie. Świetnie się bawiłem ze wszystkim ”- powiedział.

READ  Saab prezentuje pierwszy w Polsce pokładowy samolot wczesnego ostrzegania