Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski zespół ma nadzieję na zachowanie budynku szkoły podstawowej i przekształcenie go w dom kultury

Poland, Ohio (WKBN) – Grupa mieszkańców Polski ma na celu zachowanie i rozbudowę dawnego Północnego Otwartego Budynku i terenów. Wierzą, że to miejsce może odtworzyć i wzbogacić polską społeczność.

Dom Kultury przy Polskim Zarządzie stara się nie tylko stworzyć nowy park, aby mieszkańcy mogli się nim cieszyć, ale także uchronić północny start przed zburzeniem.

„Jest to jedna z najlepszych szkół podstawowych w regionie ze względu na sposób zaprojektowania dziedzińca z zamkniętym dziedzińcem oddzielającym nowe sale lekcyjne.

Mastriana mówi, że zapotrzebowanie na taki obiekt jest ogromne. Sprowadzenie pod jednym dachem niewielkiej powierzchni innych parków, od siatkówki plażowej przez pikniki po parki dla psów. Mówi, że obszar ma nieograniczone możliwości.

„Żaden z tych parków nie znajduje się w centrum, gdzie znajdują się wszystkie udogodnienia, toalety i wszystko inne, przed czym można uciec i tym podobne rzeczy i ćwiczyć” – powiedziała Mastriana.

Komitet przedstawił swój plan radzie gminy we wtorek wieczorem.

Program nie wiąże się z żadnymi kosztami dla mieszkańców ani wioski. Wywodzi się z tradycyjnych projektów i obszarów biznesowych, które mają podstawy dla takich projektów.

„Ludzie szukają takich projektów. Chcą pozostawić tradycję przypisywania swojego nazwiska, zwłaszcza ludzie w Polsce” – powiedział Mastriana.

Kolejnym krokiem dla domu kultury jest zatwierdzenie przez radę szkolną. Obecnie są w trakcie organizowania tego spotkania, a my sprawdzimy, co się stanie.

READ  Bułgaria, Polska, Litwa i Węgry wzywają do renegocjacji z firmą Pfizer-BioEntech w sprawie szczepionek Covid-19 - The Sofia Globe