Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski Warsaw Mets Spanish D.P. Dodaje Daniela Dokela

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Warsaw Mets z Polski Nowy Polska Liga Piłkarska, Doszedł do porozumienia z hiszpański Znowu w obronie Daniel Dogel.

5’9, 185 funtów daje obrońcy wiele wrażeń Polski Jako kapitał Przełącznik Grałem dalej Niemcy, hiszpania, A ostatnio Stany Zjednoczone Jako członek Generalicja W Liga wiosenna. Plik Generalicja Dodano personel szkoleniowy Chicago Bears Mit Mike Singletary I CFL Trener Jeff Rainbold I Przełącznik Rywalizuje z niektórymi przełożonymi NFL I CFL Wolni agenci Do nas.

Plik Madryt Najważniejsze wydarzenia z własnej kariery w 2017 roku obejmują Mistrzostwa Niemiec w Pucharze W ramach dominacji Jednorożce w Squabish Hall Bezpieczeństwo. W 2018 roku Przełącznik Jeden wybrany Cała Europa Gracz Wojownicy Europy Drużyna rywalizowała z Uniwersytetem Chihuahua w Meksyku. Ostatnio w 2019 był członkiem drugorzędnym Hildesheim wśród najeźdźców Z Niemiecka liga piłkarska Pozwoliło to przeciwnikom przejść tylko 194 jardy na mecz, pomagając im dojść do playoffów po raz pierwszy w historii klubu. Przełącznik Grał w swoim rodzinnym klubie Rivas ponosi W Hiszpańskie LNFA serii A. Między pierwszymi sezonami 2013 roku Niemcy.

Przełącznik Wyjaśnia swoją decyzję o przystąpieniu Warsaw Mets W Polska:

„Kiedy wróciłem ze Stanów, główny trener Jack Hale skontaktował się ze mną i powiedział:„ Bardzo podoba mi się projekt Warsaw Mets. Ta organizacja jest bardzo profesjonalna i ambitna. Chciałem być członkiem zespołu na nadchodzący sezon 2021. Wyglądam czekam na spotkanie ze wszystkimi członkami i pomoc w zbudowaniu mistrzowskiego zespołu z nowymi doświadczeniami. ”

Przełącznik Dołącza do nowego głównego trenera Jack Hale I np Uniwersytet Teksasu Rozgrywający David Ash Tak jak Warsaw Mets Spójrz wstecz na rozczarowujący sezon 2020.

Plik Polska Liga Piłkarska Oczekuje się, że w tym tygodniu opublikuje harmonogram sezonu 2021.

Najważniejsze informacje o karierze

READ  Podczas renowacji w Polsce odkryto szkielet sprzed 7000 lat