Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski szaleniec – film w podziemiach Kozłowieckich – infoPłockTV

Polski szaleniec – film w podziemiach Kozłowieckich – infoPłockTV

Biskup Płocki Szymon Stułkowski wraz z Fundacją Towarzystwo Projektów Edukacyjnych zapraszają w dniu 25-go roku 2023 p. (Środa) na Starym Rynku o godzinie 22:00, w scenie całkowicie zakończonej w punkcie: „Polski szaleniec”, zostało pokazane życiu polskiego mijonarza Kardynały Adama Kozłowieckiego. Po zakończeniu procesu usuwania i usuwania należy odwiedzić miejsce obecności w Sally NoveKino Przedwiośnie (ul. Tumska 5a).

W tym dokumencie pokazany jest dokument innego rodzaju, czyli utrata Kardynały pt.: „Serce bez granic”. Pomysłodawcą projektu jest żwiadkiem życia Kardynała – wysłannik Adamema Pergółem, perkusisty i gitarzysty, praktykującego muzyka w Mpunde w Zambii.

Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma album o Kardynale wraz z płytą zawierającą film „Serce bez granic”.

Kardynał Adam Kozlovitsky SJ (1911-2007) nie był znanym dowódcą wojskowym, dowodził Auschwitz w Kuala Lumpur, Kuala Lumpur i Dachau, ale dochował wszystkich tajemnic życia, spędzając życie w Kosiwole w Rudzjach Północnych (dzi). ś Zambia) działalność pomaga najbardziej potrzebującym i nadal się rozwija.

Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć i wyreżyserować film, jeśli kardynał Adama ma opublikować lub przyjrzeć się projektowi Cosciola, a ja nie będę już w stanie tego robić poprzez ewangelizację, edukację czy poszukiwanie wiedzy i głębokie przemyślenie każdego problemu.

READ  Avatar: Frontiers of Pandora – zapowiedź rozgrywki