Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski rynek meblarski znajduje się na ścieżce wzrostu i oczekuje się, że tak będzie

Polski rynek meblarski znajduje się na ścieżce wzrostu i oczekuje się, że tak będzie

LONDYN, 4 stycznia 2024 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Według raportu Business Research Global Furniture Polishing Market Report 2024, rynek polerowania mebli wykazuje silny wzrost, a jego wielkość wzrosła z 10,2 miliarda dolarów w 2023 roku Do oczekiwanych 10,96 miliardów dolarów w 2024 rokuodnotowując imponującą złożoną roczną stopę wzrostu (Składkowa roczna stopa wzrostu) wynosząca 7,4%. Rozwój polskiego rynku meblarskiego wynika z popularności mebli drewnianych, zmieniającego się stylu życia konsumentów, rosnącej świadomości ekologicznej oraz skutecznych strategii marketingowych i brandingowych.

Prognoza na okres prognozy:

Przewidując dalszą siłę, rynek polskich mebli jest przygotowany na znaczny wzrost w nadchodzących latach, osiągając 14,07 miliardów dolarów do 2028 rokuz Złożona roczna stopa wzrostu wynosząca 6,5%. Czynniki, które mają na to wpływ, to rosnący popyt na produkty zrównoważone i ekologiczne, boom w handlu elektronicznym, trendy w ulepszaniu wnętrz oraz rosnąca popularność premium i specjalistycznych produktów do pielęgnacji mebli.

Dowiedz się więcej szczegółowych informacji na temat rynku polerowania mebli

https://www.thebusinessresearchcompany.com/report/furniture-polish-global-market-report

Kluczowe trendy i influencerzy:

Trendy w okresie objętym prognozą obejmują wykorzystanie technologii inteligentnego domu, formuły botaniczne w pastach do mebli, strategie marketingu cyfrowego oraz współpracę z producentami mebli. W branży obserwujemy zwrot w kierunku rozwiązań przyjaznych dla środowiska i zaawansowanych technologicznie, zgodnych ze zmieniającymi się preferencjami konsumentów.

Rola w działalności budowlanej:

Oczekuje się, że rynek past do mebli skorzysta na boomie w branży budowlanej, ponieważ pasty do mebli odgrywają kluczową rolę w ochronie konstrukcji drewnianych. Według raportu Oxford Economics oczekuje się, że światowa produkcja budowlana wzrośnie o 42% w latach 2020–2030, osiągając 15,2 biliona dolarów. Ten wzrost działalności budowlanej jest ważnym czynnikiem napędzającym rozwój rynku polerowania mebli.

Kluczowi gracze i segmentacja rynku:

Główni gracze na rynku polerowania mebli to Sherwin-William, Reckitt Benckiser PLC, Axalta Coating Systems Ltd. itp. Rynek jest podzielony na segmenty w oparciu o produkt (rozpuszczalnik, płyn, aerozol), źródło (alkid, melamina, poliester, lakier, inne źródła), kanał sprzedaży (hurtownicy lub dystrybutorzy, supermarkety lub hipermarkety, sklepy specjalistyczne, sklepy internetowe) i wreszcie. Zastosowanie (dom, biura korporacyjne, hotelarstwo, instytuty edukacyjne, restauracje i kawiarnie, producenci mebli, inne zastosowania końcowe).

READ  Malezja Wielkość i prognoza rynku lakierów do paznokci do 2028 r. | OPI, ZOTOS ACCENT, Maybelline, Dior, CHANEL - Designer Women

Odbierz bezpłatną próbkę uniwersalnego lakieru do mebli Raport rynkowy

https://www.thebusinessresearchcompany.com/sample_request?id=13038&type=smp

Dynamika regionalna:

Ameryka Północna zdominuje rynek polerowania mebli w 2023 r., natomiast oczekuje się, że region Azji i Pacyfiku stanie się najszybciej rozwijającym się regionem w okresie prognozy, wykazując ogromny potencjał wzrostu.

Podsumowując, raport Global Furniture Polishing Market dostarcza graczom z branży bezcennych spostrzeżeń, dzięki którym mogą wykorzystać pojawiające się trendy i kierować się dynamiką rynku. Firmy mogą wykorzystać ten raport dotyczący rynku polerowania mebli, aby skutecznie opracować strategię, zidentyfikować możliwości wzrostu i utrzymać przewagę na tym rozwijającym się rynku. Zrozumienie wpływu trendów, takich jak technologia inteligentnego domu i marketing cyfrowy, będzie miało kluczowe znaczenie dla graczy chcących znaleźć niszę w rozwijającej się przestrzeni polerowania mebli.

Raport Globalny Rynek Polskich Mebli 2024 Business Research Company zapewnia wgląd w wielkość rynku polerowania mebli, segmenty rynku polerowania mebli, trendy na rynku polerowania mebli, czynniki napędzające i ograniczenia, pozycję kluczowych konkurentów na rynku, przychody i udziały w rynku.

Business Research opublikował ponad 7500 raportów branżowych, obejmujących ponad 2500 sektorów rynku i 60 regionów geograficznych. Raporty opierają się na 1 500 000 zbiorów danych, obszernych badaniach wtórnych i ekskluzywnych wnioskach z wywiadów z liderami branży.

Sprawdź podobne raporty z wywiadu rynkowego sporządzone przez firmę zajmującą się badaniami biznesowymi:

Globalny raport dotyczący rynku sklepów meblowych 2024

https://www.thebusinessresearchcompany.com/report/furniture-stores-global-market-report

Raport Globalny Rynek Mebli Drewnianych 2023

https://www.thebusinessresearchcompany.com/report/wooden-furniture-global-market-report

Globalny raport rynkowy dotyczący sklepów meblowych i wyposażenia wnętrz 2023

https://www.thebusinessresearchcompany.com/report/furniture-and-home-furnishings-stores-global-market-report

Dowiedz się więcej o firmie zajmującej się badaniami biznesowymi

Business Research Company jest wiodącą firmą zajmującą się badaniem rynku w zakresie badań biznesowych, rynkowych i konsumenckich. Posiadając biura na całym świecie, TBRC zatrudnia wyspecjalizowanych konsultantów w różnych dziedzinach, w tym w produkcji, opiece zdrowotnej, usługach finansowych, chemikaliach i technologii.

READ  Czy kontrola państwowa może wzmocnić opozycję? Krzysztofa Krakowskiego

Global Market Model – najbardziej wszechstronna baza danych na świecie

Flagowy produkt firmy Business Research Company, Global Market Model, to platforma analizy rynku obejmująca różne wskaźniki i metryki makroekonomiczne w 60 regionach geograficznych i 27 branżach. Model rynku globalnego obejmuje wielowarstwowe zbiory danych, które pomagają użytkownikom ocenić luki między podażą a popytem.