Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski PKN Orlen zbuduje stacje tankowania wodoru

energia dzisiaj

piątek, 28 października 2022, 10:05

Obraz z Shutterstock.com

Polski gigant paliwowy PKN Orlen zapowiedział, że wybuduje trzy stacje tankowania wodoru w Wałbrzychu, Poznaniu i Katowicach.

Firma podpisała umowę na realizację projektu z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), podała polska agencja informacyjna.

Według PKN Orlen uruchomienie stacji tankowania wodoru w Katowicach i Poznaniu planowane jest na drugą połowę 2023 roku, a w Wałbrzychu na początek 2025 roku.

Firma wskazała również, że do 2030 roku Grupa Orlen zainwestuje w wodór ok. 7,4 mld zł (ok. 1,56 mld euro).

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Traktuj swoją ulubioną pieczeń - opanowanie Dnia Ojca!