Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski menedżer chce, aby Lewandowski podpisał kontrakt z Liverpoolem po transferze Bayernu Monachium

Starszy napastnik potwierdził zamiar opuszczenia Alliance Arena po ośmiu latach spędzonych z mistrzem Niemiec.

Polski menedżer Cheslav Miknevich chce, aby Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Liverpoolem po jego zezwoleniu na przeniesienie Bayernu Monachium.

Lewandowski stał się jednym z najlepszych napastników swojego pokolenia od czasu dołączenia do Bayernu z Borussii Dortmund w 2014 roku, pomagając klubowi zdobyć kilka tytułów Bundesligi i Ligi Mistrzów.

33-latek ujawnił jednak, że nie zamierza przedłużyć kontraktu poza 2023 rok po niedawnym zwycięstwie Bayera w kraju, co wywołało spekulacje na temat jego kolejnego ruchu.

Co polski menedżer powiedział o Lewandowskim?

Lewandowski poszedł w tym tygodniu o krok dalej, ponieważ wyraził chęć opuszczenia areny Sojuszu tego lata.

„Jedno jest dziś pewne, moja historia z Bayernem dobiegła końca” – powiedział na konferencji prasowej, będąc na służbie międzynarodowej. „Uważam, że relokacja byłaby najlepszym rozwiązaniem dla obu stron”.

Migniewicz dołączył do Lewandowskiego w pierwszym meczu Polski z Walią w Lidze Narodów UEFA i wyjaśnił, jak preferowany jest następny gol dla starszego napastnika.

– Chcę zobaczyć Lewandowskiego w Liverpoolu, bo jestem kibicem klubu – powiedział kapitan reprezentacji.

Czy Lewandowski może dołączyć do Liverpoolu?

W związku z silnymi powiązaniami z Bayernem zaleca się, aby Sadio Mane pozostał na rynku Liverpoolu w celu uzyskania dodatkowych wzmocnień ofensywnych w oczekiwanym okresie letnim.

Lewandowski był jednym z tych, którzy opowiedzieli się za ewentualną przeprowadzką na Anfield, gdzie mógłby ponownie spotkać się z byłym szefem Dortmundu Jurgenem Kloppem.

Według doniesień hiszpańscy giganci Barcelona prowadzili już rozmowy ze swoimi przedstawicielami.

Czytaj więcej

READ  Węgry kontra Polska Zapowiedź, porady i sprzeczności - gra sportowa