Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski grill, piekarnia otrzymuje aprobatę Enfield PZC

14 marca – Enfield – Polska restauracja i piekarnia z galerią galerii sztuki przybywa na Enfield Street.

Komisja ds. Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdziła w zeszłym tygodniu plan terenu pozwalający Amelies LLC na otwarcie Smoke BBQ i Pierogi Queen w pasażu handlowym przy 481 Enfield St.

Właściciel i zarządca Sacha Schirla stawił się przed komisją, aby złożyć wniosek, mówiąc, że od 2010 roku jego działalność w Starym Polskim Domu Narodowym przy Alden Avenue przerosła jego powierzchnię.

Skirla powiedział, że branża grillowania wzrosła wykładniczo podczas pandemii, a jego lokal potrzebuje większej kuchni. Ponadto restauracja i piekarnia ma umowy z Big Y i innymi sklepami, co oznacza, że ​​będzie potrzebowała miejsca na większe ciężarówki do realizacji dostaw.

Na powierzchni 5200 stóp kwadratowych znajdzie się również galeria sztuki i rzemiosła lokalnych artystów oraz kolekcje starych i historycznych pamiątek.

Smoke BBQ and Pierogi Queen zaoferuje restaurację grillową na wynos z ograniczoną liczbą miejsc w barze. Nie będzie serwowany serwis stołowy ani napoje alkoholowe.

Skirla powiedział, że restauracja i piekarnia będą nadal serwować tę samą mieszankę gorących potraw, co w starym Polskim Domu Narodowym, takich jak kiełbasa i specjały z grilla, takie jak mostek i żeberka, szarpana wieprzowina, szarpany kurczak, przypalone końce i makarony. ser.

„Mieliśmy nadzieję, że możemy zostać w Enfield, gdzie mieszka większość naszych klientów i pracowników, i nadal serwować i serwować jedzenie” – powiedział.

Nowa, większa powierzchnia pozwoli również firmie Skerla przenieść swoją piekarnię Pierogi Queen ze starego Polskiego Domu Narodowego.

Powiedział, że świeże i mrożone pierogi są nadal sprzedawane w restauracjach typu fast-food, wraz z paczkowaną żywnością, w tym nadziewaną kapustą, pastrami, wędzonym serem, sałatkami, naleśnikami, polskimi wypiekami i mrożonymi potrawami z grilla.

Smoke BBQ i Pierogi Queen znajdują się na północnym krańcu placu, na którym znajdują się również Carr Hardware, Dollar General i najbardziej ekskluzywny sklep z komiksami.

READ  Jom Kippur to żydowski dzień pamięci. Polska używa go do wymazywania przeszłości.

Aby uzyskać więcej relacji z Somers i Enfield, śledź Suzanne Danciar na Twitterze: @susandanseyar Facebook: Suzanne Danciar, reporterka.