Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski Epinode wydaje 1,4 mln euro na uzdrowienie swoich normalnych zadań biznesowych

Polski Epinode wydaje 1,4 mln euro na uzdrowienie swoich normalnych zadań biznesowych

Z siedzibą w Warszawie Epiton Zamknęła rundę pre-seed o wartości 1,4 miliona euro, ponieważ planuje zbudować platformę, która zapewnia personel typu „plug and play” do obsługi bieżących zadań, takich jak wprowadzanie danych i zarządzanie CRM.

Runda odbyła się pod wodzą Moves Capital, Cogito Ventures I Kolejne przedsięwzięcia drogowe. Corvus Ventures Zespołowi towarzyszyli aniołowie biznesu, w tym założyciele DocPlanner I Baghelp.

„Z jednej strony od dawna szukaliśmy platformy, która odpowiada na nowe wyzwania stojące przed firmami na całym świecie, na przykład rozwojem AI, a z drugiej adresuje zmiany w podejściu do pracy” on mówi. Artur Banach, partner w Movens Capital. „W naszej ocenie Epinode doskonale łączy te dwie perspektywy, a jakość zespołu i bardzo szybki wzrost sprzedaży dają firmie szansę na zdobycie pozycji lidera w swoim segmencie.”

Założona przez Mateusz Wikło I Cocker Raskiewicz, Epinode wykorzystuje swoich pracowników i technologię do zarządzania zadaniami, których organizacje nie mogą zautomatyzować. Dzięki połączeniu ludzkich rąk i technologii projekt Epinode zarządza zadaniami, takimi jak adnotacja i analiza danych oraz wzbogacanie ich na potrzeby rozwoju sztucznej inteligencji, generowanie i walidacja potencjalnych klientów, zarządzanie CRM, pozyskiwanie klientów, badanie rynku, analiza i śledzenie, a także wsparcie dla wewnętrznych procesy. Zarządzanie dokumentami.

„Przy niskich wycenach, dążeniu do rentowności i braku wykwalifikowanych pracowników firmy z trudem radzą sobie z podstawowymi, ale przyziemnymi i powtarzalnymi zadaniami. Tradycyjne rozwiązania, takie jak klasyczne BPO czy zatrudnianie letnich stażystów, wydają się drogie i nieefektywne” – wyjaśnia Mateusz Wikło, CEO i współzałożyciel Epinote. .

„Z drugiej strony sztuczna inteligencja to narzędzie, które nadal wymaga nadzoru człowieka. Epinote oferuje to, co najlepsze z obu światów. Używamy oprogramowania, aby zwiększyć naszą produktywność i zapewnić zespół łatwych w obsłudze partnerów. Udowodniliśmy już to model działa. Przy wsparciu naszych inwestorów możemy dostarczać firmom na całym świecie jeszcze większą wydajność i wartość.” może służyć – mówi.

READ  Polski sojusz może złamać unijny plan - ostrzega Kaczyński

Epinote ma ponad 50 klientów z trzech kontynentów, w tym BCG, Brainly, InPost Fresh i Packhelp.

„Epinote to idealne rozszerzenie wewnętrznego zespołu. W ciągu kilku dni możesz wdrożyć złożony projekt gromadzenia danych, który normalnie zająłby tygodnie” – mówi Wojtek Sadowski, CEO i współzałożyciel Packhelp oraz inwestor w Epinote. Na początku byłem pod wrażeniem, ile było przypadków użycia. Jestem przekonany, że Epinote pomoże wielu firmom stać się skutecznymi firmami opartymi na danych”,