Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski dystrybutor Kino Świat powołuje Ursulę Piasecką na stanowisko CEO;  Frederic Berardi wraca do Channel + Polska Post

Polski dystrybutor Kino Świat powołuje Ursulę Piasecką na stanowisko CEO; Frederic Berardi wraca do Channel + Polska Post

Urszula Piasecka została nowym prezesem polskiego dystrybutora filmowego Grille Keno.

Zastąpi Frederica Berardi, po przejściu ze stanowiska doradcy zarządu skupionego na zarabianiu na treściach, które prowadzi od maja zeszłego roku.

Więcej terminu

Dzieje się tak po tym, jak Canal + Polska kupił 70% udziałów w Kino Świat w listopadzie 2019 roku od Tomasza Karczewskiego i Marcina Piaseckiego i zwiększył ten udział do 86% w zeszłym roku.

Od momentu początkowej inwestycji Berardi pełnił wspólne funkcje CEO i Wiceprezesa Kino Świat oraz pełnił funkcję CFO Canal + Polska. Swoje posty utrzymuje na kanale +

Piasecka od 18 lat zajmuje się zakupami oprogramowania i sprzedażą licencji filmowych, z czego połowa była dyrektorem zakupów i sprzedaży w Monolith Films. Pracowała również jako Head of Programming na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym oraz nadzorowała akwizycje programowe i międzynarodowe koprodukcje w Telewizji Polskiej..

Powiedziała, że ​​praca Kino Świat podczas pandemii potwierdziła jej pozycję jako głównego dystrybutora w Polsce. „Zespół Kino Świat, pomimo wielu restrykcji i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa, odniósł sukces w wypuszczaniu na lokalne ekrany filmów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności i skutecznie odpowiadały na nowe wyzwania rynkowe m.in. poprzez rozwój obszaru VoD. dystrybucja.”

Katalog Kino Świat zawiera 2300 godzin filmów filmowych i telewizyjnych – ponad 1400 produkcji.

Najlepszy termin

zapisać się na Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Janus Live przedstawia Ambasadora RP | Sztuka i Rozrywka