Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski dom na okładce ogólnopolskiego magazynu Country Sampler

POLSKA, Ohio (WKBN) – Polska ma piękne domy. Nieświadomy tego, co jest w środku, przejeżdżasz obok i podziwiasz architekturę. Historia polskiego małżeństwa została przedstawiona w listopadowym wydaniu ogólnopolskiego magazynu. Mamy historię ośmiogodzinnej sesji zdjęciowej.

Nowy projekt pokoju w domu Sharyn i Billa Larsonów. Teraz jedna z dekoracji to nowa wersja Stylu country czasopismo. Pokazane w ich czterosezonowym pokoju.

Ich drzwi do stodoły to wielka cecha artykułu „Stanout Spaces”. Właściwie w tym numerze zajmuje osiem stron, ale wielkim zaszczytem jest okładka.

„Nie wiedziałam, że to zrobiłam, dopóki nie dostałam tego pocztą” – powiedziała Sharyn.

Sharin czytała magazyn ze swoją synową, kiedy zobaczyła artykuł z prośbą o zdjęcia. Wysłali kilku ludzi. Rok później magazyn zadzwonił.

„Chcą pojawiać się co miesiąc, nazywają to „wyjątkową przestrzenią”, ktoś wziął coś, a potem przekształcił w coś innego, i to jest to, co chcą pokazać” – powiedziała Sharyn.

Cztery lata temu Larsenowie przekształcili osłonięty ganek w całoroczny salon. Po około 40 latach w domu nastąpiła poważna zmiana projektowa. Wykończenie obejmuje kuchenkę i porysowany rachunek światła z farmy dziadka Billa w Pensylwanii.

Karen McGarry jest przyjaciółką Sharyn i pomaga dekorować. W artykule przedstawiono niektóre z ich wskazówek dotyczących projektowania i budowy.

„Na zewnątrz, uwielbiam to. Naprawdę to kocham. Myślę, że okazało się, że przekroczyło nasze oczekiwania, jest bardzo wygodne, pojemne i zachęcające” – powiedział McCurry.

„Jest przytulny, wygodny i bardzo gościnny, dlatego chcę, aby wszyscy tam byli” – powiedziała Sharyn.

Bill był najpierw gwiazdą magazynu, pojawiającym się w wydaniu magazynu wydawanego przez Ohio Edison z 1984 roku.

za pomocą, Stylu country Dałem Sharin osiem egzemplarzy magazynu. Stara się znaleźć więcej dla swoich przyjaciół.